Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ/BAN/MUTE] <kviatkowskil> prośba o zdjęcie kary


.koko2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: jakob
UID: 14615
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) blok DM
Powód kary: lamanie regulaminu dm
Nick członka administracji nadającego karę: kviatkowski
Data nadania kary: 04.3.2024R
Data zakończenia kary: 09.03.2024r
Wyjaśnienie:witam z tej strony jakob dostalem bloka DM za zabicie na strefie z dealerem lecz nie wiedzialem o tym bo z tego co pamietam kiedys bylo ze 15m od dealera mozna sie strzelac a bylo nie raz tak ze przymykalem oko na gracza nilo jak bugowal HK ammo robil vdm i wyzywal po rodziciach nie raz i wydaje mi sie ze troszeczke pozostalem nie slusznie ukarany lecz rozumiem ze GRACZ NILO sie denerwuje lecz chcialem dodac ze nie wiedzialem ze NA STREFIE NIE WOLNO ZABIJAC GDZIE JEST DEALER bo trzymalem sie starych zasad i mam nadzieje ze odstane jeszcze 1 szanse i przepraszam za zmarnowany czas obiecuje ze to sie wiecej nie powtorzy

😘😘😘😘😘😘😘😘 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na mnie nic nie mów bo ja ani razu niczego nie bugowałem, jeżeli masz problem to twoja sprawa ale się nie odnoś z tym publicznie + dodam z dowodem a nie samymi pomówieniami. Kto tutaj jest bardziej nie ogarnięty i dojrzały. Wy szukacie zaczepki do graczy za każdym razem a najlepiej udowadnia to ten SS!

image.thumb.jpeg.30046b284455cb9d60ca2008bc61f761.jpeg

ja nie wiem w co wy gracie ale jeżeli nie masz dowodów na moją osobę rzucając te swoje "pomówienia" bez dowodów zachowaj to dla siebie.

+ Każdy kto jest w zarządzie Organizacji Przestępczej powinien raz na dzień, max tydzień sprawdzać Discorda Org Przestępczych i patrzeć czy nie ma  nowości czy jakichś aktualizacji. I po  założeniu i  zatwierdzeniu przez opiekunów własnej organizacji przestępczej. Powinno  się czytać aktualny regulamin żeby wiedzieć co można a co nie! A tłumaczeniem się co było kiedyś to tylko głupie tłumaczenie się i udawanie na siłę debila. Osobiście do  nikogo problemu nie mam ale ode mnie proszę trzymać się z daleka i uważać co się mówi jak chce się mieć dobre życie 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...