Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] NormanWtykson prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Legendarymanv8 ((Sprawdzić 15/03/2024))


normanwtykson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: NormanWtykson
UID: 21008
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM): BAN PERM
Powód kary: Podejrzane działania// Wyjaśnij na forum.
Nick członka administracji nadającego karę: LegendarymanV8
Data nadania kary: 04.03.2024 godz. 3:32
Data zakończenia kary: 04.03.2026 godz. 3:32
Wyjaśnienie: Kara za podejrzanie działanie DP/nadużywanie niedociągłości serwera.
Coś od siebie: Wchodzę po dwóch dniach od dnia, w którym wyjaśnialiśmy całą zaistniałą sytuację w interiorze komisji spraw frakcyjnych z administratorami i xtertem, a moim oczom ukazuje się informacja o banie na 2 lata za tą sprawę. Trochę tego nie rozumiem, dlaczego po tylu dniach od wyjaśnienia sprawy (bo oddaliśmy wszystko, co mieliśmy) dostaje perma. Pragnę zaznaczyć, iż wszystko wyjaśnione. Od siebie również dodam, że to było bardzo nieuczciwe zachowanie wobec serwera, ale na prawdę szczerze tego żałuję i bardzo za to z tego miejsca was, zarząd serwera, oraz innych graczy (bo względem nich tez de facto to było nie fair) przepraszam. Chciałbym móc jeszcze tu pograć ze znajomymi. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji. 

Edytowane przez legendarymanv8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • normanwtykson zmienił(a) tytuł na [BAN] NormanWtykson prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Legendarymanv8

@legendarymanv8 Otrzymałem bana za podejrzane transakcje z użyciem waluty premium "DP", o których gadaliśmy wtedy u was w interiorze, a dzień czy dwa później jakoś w nocy pod mostem w SF (Po tej rozmowie pamiętam ze xtert kazal sie juz rozejsc i grac "grzecznie") dlatego tez zdziwil mnie nagly ban (dostalem go doslownie od razu po opuszczeniu tamtego dnia serwera).  Owe DP, o których mowa znajdowały się w sejfie w nowo kupionej posiadłości. Czy były tam legalnie? - nie mam bladego pojęcia. Konto premium nielegalnie miałem na ok. rok, nie jestem w stanie ci odpowiedzieć dokładnie na to (przedłużone zostało tymi DP-kami), zaś legalnie do 16.03.24. Zdaję sobie z tego sprawe, ze powinnismy OD RAZU zglosic podejrzanie wysoką ilosc DP w sejfie. Nie zrobiliśmy tego i było to mega nieuczciwe wobec was. W mojej odpowiedzi tutaj sa zawarte wszystkie informacje nt tejze sytuacji. Bardzo tego żałuje, zachłanności i nieuczciwości wobec was. Proszę raz jeszcze o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • legendarymanv8 zmienił(a) tytuł na [BAN] NormanWtykson prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Legendarymanv8 ((Sprawdzić 15/03/2024))
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...