Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] wiesiu781 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


777jeden

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  wiesiu781
UID: 20991
Typ kary: Ban
Powód kary: Podejrzane Działania (DP)
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 04.03.2024
Data zakończenia kary: 24.11.2026
Wyjaśnienie: Prawdę mówiąc, to nawet nie wiem od czego zacząć, bo rozmawialiśmy, w tym waszym biurowcu ok. 2h i było mówione, że jak wszystko zostanie zwrócone, to obędzie się bez banów etc. także zostało wszystko zwrócone. Wchodzę po tych 2 dniach okazuje się, że mam bana… W takim razie nie rozumiem, dlaczego dostaje teraz bana, a nie wcześniej, gdzie przy tym wszystkim był @xtert, więc nie rozumiem powodu, który napisał mi @legendarymanv8 w prywatnej wiadomości, że "Polecenie z góry"..
Coś od siebie: Gdy rozmawialiśmy w tym biurowcu, to już wtedy wyraziłem skruchę etc. ale jeszcze raz przepraszam i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, bo dobrze mi się gra, a teraz gdy znajdę coś dziwnego, czy też jakiś błąd od razu go zgłoszę do administracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę mówiąc, to nie wiem za co jest ban, bo tak jak wyżej pisałem już to było wyjaśniane i miało obyć się bez żadnych konsekwencji, gdy wszystko zostanie zwrócone więc ciężko mi powiedzieć, czy to jest dokładnie za to, czy może za coś innego, ale raczej chodzi o te transakcje dp z tamtego dnia. Nie pamiętam, co robiłem 5 minut temu, ale chyba na 9/10 miesięcy, z czego legitnie miałem do 23/24.03.
Skąd je miałem? Odpowiedź jest prosta tokeny posiadałem z sejfu, w którym się znajdowały i wtedy niezbyt legitnie przedłużyłem konto diamond o te parę miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnej daty ci nie podam, bo byłem 3 dni temu na koncie, a tak jak wspomniałem u mnie z pamięcią ciężko jest więc podałem w przybliżeniu te 9/10 miesięcy, gdyby pisało, do którego mam na profilu forum to bym podał dokładną datę. Dokładnie legitnie posiadałem konto diamonda 23/24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...