Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SAFD | Wnioski o powrót do służby.


Rekomendowane odpowiedzi

image.png.20637130af3ff218eabe0c8c4c947f4a.png.a3f5a85be32515051a25c36d90bea1eb.png
Wzór powrotu do frakcji;
Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji:
Podaj powód odejścia z frakcji:
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem:
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby:
Co skłoniło Cię do napisania powrotu:
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga:
Kto był liderem za Twojej kadencji:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji:09.12.2023r
Podaj powód odejścia z frakcji: brak chęci i wypalenie
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Fire Fighter lll
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby:FireFighter lll
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: duza ilość wolnego czasu i chęć powrotu na służbe
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga:
Kto był liderem za Twojej kadencji: Wujek Eddy, William Adams, Tadzik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2024 o 15:32, .xpioterx napisał:

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji:09.12.2023r
Podaj powód odejścia z frakcji: brak chęci i wypalenie
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Fire Fighter lll
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby:FireFighter lll
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: duza ilość wolnego czasu i chęć powrotu na służbe
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga:
Kto był liderem za Twojej kadencji: Wujek Eddy, William Adams, Tadzik

 

 

Witam, w związku z wyjaśnieniem sprawy w wiadomości prywatnej jestem w stanie rozważyć pozytywnie twoje podanie o powrót do Departamentu. W związku z tym mogę zaproponować tobie powrót na rangę Firefighter II. Czy akceptujesz takie warunki powrotu?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór powrotu do frakcji;
Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: cos 1.05 a 5.05.2023
Podaj powód odejścia z frakcji: rozwlaiła sie spoko ekipa
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: sekcyjny
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: strazak lub starszy strazak
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Dawno nie grałem teraz wróciłem na out
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: nie
Kto był liderem za Twojej kadencji: Dragas 

Edytowane przez ziomeczek788
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ziomeczek788 napisał:

Wzór powrotu do frakcji;
Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: cos 1.05 a 5.05.2023
Podaj powód odejścia z frakcji: rozwlaiła sie spoko ekipa
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: sekcyjny
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: strazak lub starszy strazak
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Dawno nie grałem teraz wróciłem na out
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: nie
Kto był liderem za Twojej kadencji: Dragas 

Witam, po twoim odejściu nastąpiły ogromne zmiany we frakcji na różnych szczeblach frakcji - od kadry po materiały czy system rang. W związku z tym nie mogę pozytywnie rozpatrzyć twojego powrotu. Zapraszamy jednak do pisania podania w trakcie trwania rekrutacji. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 13.02.2024
Podaj powód odejścia z frakcji: brak chęci i nudno było 
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Candidate Firefighter
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: Firefighter I 
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: poczułem znowu zapał do pracy we frakcji i dlatego chce wrócić 
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: nie pamiętam 
Kto był liderem za Twojej kadencji: Kapixon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, heniu123. napisał:

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 13.02.2024
Podaj powód odejścia z frakcji: brak chęci i nudno było 
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Candidate Firefighter
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: Firefighter I 
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: poczułem znowu zapał do pracy we frakcji i dlatego chce wrócić 
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: nie pamiętam 
Kto był liderem za Twojej kadencji: Kapixon

Witam, mam do poruszenia dwie sprawy, które dyskwalifikują cię z możliwości powrotu do frakcji. Po pierwsze odszedłeś z frakcji w trakcie trwania akademii na stopniu Candidate Firefighter, po drugie posiadasz aktywną BL ZMA, co automatycznie odrzuca twoje podania do czasu napisania apelacji od niej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 28.02.2023
Podaj powód odejścia z frakcji: Zarząd servera nie zajmował się frakcją
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Starszy Brygadier
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: Engineer
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: zarząd servera zaczął się interesować frakcją jest dużo nowości chciałbym znów pełnić służbę w SAFD na tym serverze
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: nie
Kto był liderem za Twojej kadencji: Mandarynka, Dragas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2024 o 12:28, wikotiko71 napisał:

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 28.02.2023
Podaj powód odejścia z frakcji: Zarząd servera nie zajmował się frakcją
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Starszy Brygadier
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: Engineer
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: zarząd servera zaczął się interesować frakcją jest dużo nowości chciałbym znów pełnić służbę w SAFD na tym serverze
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: nie
Kto był liderem za Twojej kadencji: Mandarynka, Dragas

Witam, odchodziłeś z frakcji gdy ta funkcjonowała jeszcze według polskiej imersji. Obecnie zaś funkcjonujemy w imersji amerykańskiej straży. W związku z licznymi zmianami, które nastąpiły po twoim odejściu jestem zmuszony negatywnie zaopiniować tobie podanie o powrót do Departamentu. Zapraszamy do dołączenia w nasze szeregi w ramach przyszłych rekrutacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji:  Pod koniec lutego 2024 (z tego co pamiętam)
Podaj powód odejścia z frakcji: Aktywność frakcji, brak rp.
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Lieutenant:
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby:  Znając życie ranga w dół, więc w takim razie Junior Lieutenant:
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Chęci Pomocy w  odbudowaniu frakcji, oraz poprawić aktywność jej.
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: Nie.
Kto był liderem za Twojej kadencji: Kapixonn

Witam, zaszła mała pomyłka nie zauważono że zostałeś wydalony ze szeregów SAFD za łamanie KRD z związku z czym jestem zmuszony negatywnie rozpatrzyć twój powrót do frakcji SAFD.

Edytowane przez marcin567.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 28.02.2024

Podaj powód odejścia z frakcji: "Nie czuje tego co kiedyś, więcej powodów odejścia jest wypisane na discordzie frakcji."

Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Fire Chief

Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby:  Batalion Chief

Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Więcej chęci do frakcji. Najzwyklejsza tęsknota za RP we frakcji, jak i chęć pomocy w rozwoju frakcji. Dodatkowo także więcej czasu, który planuje przeznaczyć na służbę.

Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: Nie

Kto był liderem za Twojej kadencji: Kapixon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 28.02.2024

Podaj powód odejścia z frakcji: "Nie czuje tego co kiedyś, więcej powodów odejścia jest wypisane na discordzie frakcji."

Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Fire Chief

Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby:  Batalion Chief

Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Więcej chęci do frakcji. Najzwyklejsza tęsknota za RP we frakcji, jak i chęć pomocy w rozwoju frakcji. Dodatkowo także więcej czasu, który planuje przeznaczyć na służbę.

Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: Nie

Kto był liderem za Twojej kadencji: Kapixon

Witam, ze względu na duże doświadczenie i zainteresowanie frakcją oraz brak skarg podczas twojej kadencji jestem w stanie rozważyć pozytywnie twoje podanie o powrót do SAFD oraz nadać tobie rangę "Batalion Chief". Witamy ponownie w SAFD. Odezwij się na Discordzie celem odebrania rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 29.02.2024

Podaj powód odejścia z frakcji: Kompletny brak czasu.

Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Deputy Fire Chef

Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: Każdą się zadowolę.

Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Zmiana pracy która udostępniła mi czas wolny który chętnie spędzę na służbie. Dodatkowo gruby kapixon.

Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: Nie.

Kto był liderem za Twojej kadencji: Kapixon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 29.02.2024

Podaj powód odejścia z frakcji: Kompletny brak czasu.

Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Deputy Fire Chef

Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: Każdą się zadowolę.

Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Zmiana pracy która udostępniła mi czas wolny który chętnie spędzę na służbie. Dodatkowo gruby kapixon.

Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: Nie.

Kto był liderem za Twojej kadencji: Kapixon

Witam, ze względu na brak skarg podczas bycia frakcji SAFD oraz duże chęci i zainteresowanie frakcją jestem w stanie rozważyć pozytywnie twoje podanie o powrót do SAFD.
W związku z tym mogę zaproponować tobie rangę "Captain" Czy akceptujesz takie warunki powrotu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 18.12.2023
Podaj powód odejścia z frakcji: Wypalenie jak i chęć przygody na fiveM jak i też brak czasu
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Fire Chief
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: Zadowolę się każdą 
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Tęsknię za RP frakcyjnym jak i też powrót do MTA i z chęcią wrócę do frakcji której działanie znam dość dobrze.
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: Nie 
Kto był liderem za Twojej kadencji: Wiliam Adams, Tadzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podaj przybliżoną datę swojego odejścia z frakcji: 18.12.2023
Podaj powód odejścia z frakcji: Wypalenie jak i chęć przygody na fiveM jak i też brak czasu
Podaj swój stopień, który posiadałeś przed odejściem: Fire Chief
Jakim stopniem jesteś zainteresowany przy powrocie do służby: Zadowolę się każdą 
Co skłoniło Cię do napisania powrotu: Tęsknię za RP frakcyjnym jak i też powrót do MTA i z chęcią wrócę do frakcji której działanie znam dość dobrze.
Czy podczas Twojej kadencji została przeciwko Tobie zaakceptowana jakakolwiek skarga: Nie 
Kto był liderem za Twojej kadencji: Wiliam Adams, Tadzik

Witam, ze względu na brak skarg podczas twojej kadencji oraz chęci i zainteresowanie frakcją SAFD jestem w stanie rozważyć pozytywnie twoje podanie o powrót do SAFD.
W związku z tym mogę zaproponować tobie rangę "Lieutenant". Czy akceptujesz takie warunki powrotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, marcin567. napisał:

Witam, ze względu na brak skarg podczas twojej kadencji oraz chęci i zainteresowanie frakcją SAFD jestem w stanie rozważyć pozytywnie twoje podanie o powrót do SAFD.
W związku z tym mogę zaproponować tobie rangę "Lieutenant". Czy akceptujesz takie warunki powrotu?

Akceptuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...