Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

K0sciol apelacja o nick podczas statusu RP.


k0sciol

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: K0sciol
-UID: 13659
-Wiek RP: 29
-Wykształcenie: Średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Armani Cooper urodził się 20 kwietnia 1995 roku w Los Angeles. Charakteryzuje go czarna karnacja oraz krótkie włosy. Jego pasją jest praca w pomocy drogowej, jest tam wysoko postawiony.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Cooper pochodzi z dużego miasta. Po skończeniu szkoły wyemigrował na rok za pracą, jednak zdecydował się powrócić. Życie Armaniego od lat toczy się wśród pracy w pomocy drogowej, aktualnie jest tam wysoko postawiony. Jego zapał wynika z Ojca który również tam pracował. Ostatnio jego życie się skomplikowało i wstąpił do lokalnego gangu. Na początku było ciężko ale szybko się uczy, w tym momencie jest postrachem. Jego kariera toczy się w szybkim tempie, kto wie co będzie jutro. Jest fanem szybkich samochodów i pięknych kobiet, dodatkowo lubi zjeść dobrą pizze i wypić dobre piwko z kumplami.
-Jaka jest twoja definicja RP: Wcielenie się w postać, odgrywanie sytuacji z prawdziwego życia.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Armani Cooper

Edytowane przez k0sciol
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...