Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] MarleJek Prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Blancii


marlejekk

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Nick na serwerze: MarleJek
    UID: 11
    Typ kary: BAN Powód kary: Podjerzane transakcje, wyjaśnij na forum//legendarymanv8
    Nick członka administracji nadającego karę: @blancii
    Data nadania kary: 2023.06.03 - 22:11:51 (godzina +/-)
    Data zakończenia kary: 2026.11.30 - 22:11:51
    Wyjaśnienie: A więc tak jak kiedyś poprzednim razem, nie jest to pierwsza sytuacja, zakupiłem pojazd w raty. Przy pierwszej sytuacji było to Turismo id 1222 za kwotę 1,000,000$ od gracza Bombel. Pierwsza rata za Sultana id 399, bo takowy samochód został przeze mnie zakupiony, była no po prostu niska, co było widać w logach, a wynosiła 100,000$ + hulajnoga elektryczna, co już administracja wie. W logach również było uwzględnione to, że samochód zostaje wzięty przeze mnie w raty. Kwota na jaką ugadaliśmy się początkowo wynosiła 20,000,000$ z graczem o nickname Zajac. Chyba to już wszystko co mogę napisać tutaj, liczę na szybką odpowiedź, a raty będą spłacane regularnie, tak jak z graczem ustalone, 20,000,000$ w gotówce, tudzież postaram się go namówić na wymianę za pojazdy które miałem dziś wymienić za innego Sultana z mojego majątku, no ale został mi nadany ban. Przepraszam za zaistniałą sytuację oraz niepoinformowanie nikogo z administracji o całym zajściu, natomiast myślałem że wystarczy to, że wtedy na serwerze dostępny był Guardian Kviatkovsky.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocki/dnia. 😄
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Dowód wstawiam poniżej, z góry przepraszam za jedną edytowaną wiadomość, ale błąd w pisowni był i musiałem poprawić słowo "ogarnę" bo wyszło tam jakies "igsrne" czy coś takiego 🤣 Ale dowód jest, nawet nie przycinam. Wiadomość wyżej poza tym czy kolega pokaże jak wygląda Sultan, toczyły się na temat innych serwerów, a wiadomości niżej o tym, czy już dotarliśmy na serwis itp. Żadne specjalności. @legendarymanv8

Screenshot_2024-03-07-05-31-46-198_com.discord.jpg

Edytowane przez marlejekk
brak pingu administratora z mojej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, legendarymanv8 napisał:

Z tego co widzę to tutaj panowie ugadaliście się na 20kk w ratę, natomiast na serwerze innemu graczowi wcisnąłeś 40kk, to jak to jest z tymi ratami?

Jakby pojajcować zawsze można i kwota 40kk była podana od czapy, natomiast nie zamierzałem i nie zamierzam pojazdu sprzedawać, a przynajmniej do momentu spłaty ostatniej raty, to chyba tyle ode mnie, pozdrawiam 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, legendarymanv8 napisał:

Z moich informacji które dostałem na pv dowiedziałem się że auto zostało zakupione za PSC.
Jak mi wyjaśnisz ten fakt? Plotka czy prawda?

Zwyczajna plotka, zapewne "zbuldupowanych" dzieci o to że został zakupiony. To chyba tyle z mojej strony 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...