Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora TytuZx


.kanciano

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Kanciano
Nick osoby oskarżonej:  TytuZx
Powód napisania skargi: bezpodstawny warn
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>13:40
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 07.03.2024
Opis sytuacji:  Moj znajomy neelix oglaszal sprzedawanie diamond, zartobliwe napisalem na spotted aby go zbaitowac, ze jakis leb pisze na spotted zamiast na pw, dostalem warna za oglaszanie na spotted od moderatora  TytuZx
Dowody: image.png.52b14a06bfbafdce84e15dbe2d83cbd0.pngimage.png.6c380a34f97308a4d693295387aebffd.png
Coś od siebie: Prosze o ukaranie moderatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoż iż jestem długo w Administracji to się lekko wypowiem, moderator miał prawo nadać karę w postaci "warn" przez to że napisałeś taką ową wiadomość na spotted. A teraz oczekuj na odpowiedź Guardiana Kviatkovsky.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, .raadix napisał:

Jakoż iż jestem długo w Administracji to się lekko wypowiem, moderator miał prawo nadać karę w postaci "warn" przez to że napisałeś taką ową wiadomość na spotted. A teraz oczekuj na odpowiedź Guardiana Kviatkovsky.

Pozdrawiam. 

jaki powod tego warna? skoro to nie jest oglaszanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2024 o 15:09, .kanciano napisał:

jaki powod tego warna? skoro to nie jest oglaszanie

 

Własnie napisałem, "napisałeś taką ową wiadomość na spotted.", Kviatkovsky sprawdzi to i da swoją odpowiedź także proszę o cierpliwość.
Podrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...