Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora k0sciol


__godsyk__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  anetaklepmikotleta 
Nick osoby oskarżonej: k0sciol
Powód napisania skargi:  nadużywanie rangi oraz permisji 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 15:42 okolo 
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 07:03:2024
Opis sytuacji:  jezdzilem mojom hulajnogom na doherty oraz drobilem sobie poczym zostalem wyrzucony z serwera za utrudniania pracy sapd 
Dowody:   w postaci filmu 
Coś od siebie:  mam nadzieje ze  kara zostanie nalozona trabic mozna w kazdym miejscu na mapie nie jest to zabronione w regulaminie nie utrudnialem w zaden sposob pracy policjanta dodam jeszcze ze stal tam oraz kilku jego kolegow ktorzy  wyzywali moja osobe i kierowali wemnie ruzne slowa nie zwrocil na to  uwagi fajna faworka co do znajomych  :}

 

Edytowane przez growojebca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • __godsyk__ zmienił(a) tytuł na Skarga na moderatora k0sciol

Jeżeli stało tam SAPD i specjalnie stałeś aby prowokować czy utrudniać im pracę mógł nadać owa karę, na clipie widać jedynie karę "kick" a nie całą sytuację, prześlij dłuższy filmik tutaj lub na pv Guardianowi kviatkovsky'iemu (jezeli tam jest prywatna rozmowa itd.) oraz oczekuj na jego odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mialem zadnej interakcji z pd  poza mandatem   jezdzilem sobie tam gdzie gracze bo nie bylo co robic na serwerze poniewaz bylo malo graczy w ktorym momencie dokladnie utrudnialem mu prace ?  jeszcze raz napisalem w regulaminie  nie jest zabronione trabienie zawsze mogli sobie wyciszyc dzwiek gry albo dac warna przestan  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...