Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] SoloS prośba o zdjęcie kary, ukarany przez TytuZx


SoloS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: SoloS
UID: 4051 
Typ kary: MUTE
Powód kary: Ostrzegałem.
Nick członka administracji nadającego karę: TytuZx
Data nadania kary: 15:20:27 08.03.2024
Data zakończenia kary: 21:20:27 08.03.2024
Wyjaśnienie: A więc tak, napisałem na chacie (dokładnie tak) ZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPA po czym dostałem ostrzeżenie, więcej razy nie napisałem nic z Caps lockiem. Jedyne co napisałem po tej wiadomości to "aha" "zuuupa" "onbiad jest" "zuuuuupa" (zwykłe porozumiewanie się z ludźmi o podobnym umyśle jak ja na twiterze). Po napisaniu tamtych wiadomości ochłonąłem i jedyne co napisałem następnego to słowo konstantynopolitanczykowianeczka. Pan_neeliX napisał przede mną Obiadpodwieczorekcycykfajniefajnie i nic za to nie dostał, a więc stwierdziłem że jak ja napiszę tak piękne słowo jakim jest wcześniej wspomniana konstantynopolitanczykowianeczka też nie zostanę ukarany. To tyle z moich wyjaśnień.
Coś od siebie: Wszystko co chciałem napisałem w wyjaśnieniach, Pozdrawiam całą administrację tego super serwera, oraz obiecuję poprawę. 

Edytowane przez SoloS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SoloS zmienił(a) tytuł na [MUTE] SoloS prośba o zdjęcie kary, ukarany przez TytuZx
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...