Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora LegendaryManV8


kvmorisdie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: kvmor
Nick osoby oskarżonej: LegendaryManV8
Powód napisania skargi: nadanie kary bez powodu
Godzina zdarzenia: 
Dokładna data zdarzenia:

image.thumb.png.5566f1f9bab6e7c2bb96597a67aab4ee.png


Opis sytuacji:  Sprawa wygląda w ten sposób iż mój znajomy @MikeY spełniał swoje obowiązki i musiał mnie ukarać prawkiem, ja w ramach żartu zaczałęm mówić ze usunę go z bazy danych i juz nie będzie supportem po czym @LegendaryManV8 który był obok nadał mi mute z podpisem Odpocznij w dodatku na 7h
Dowody:  Mówiłem to na voicechat a legendary po prostu dał mute więc może on niech sie wypowie jestem ciekawy jego wypowiedzi prosiłbym jeszcze o udzielenie się w skardze kilku graczy którzy byli na wyspie.
Coś od siebie:  Liczę na ukaranie tego moderatora 😛

Edytowane przez kvmor
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kvmorisdie zmienił(a) tytuł na Skarga na moderatora LegendaryManV8

Siemanko, powodem otrzymania muta jest "Odpocznij' już ci wyjaśniam dlaczego, powód jest taki ponieważ iż kilkukrotnie pisałem spokój/cicho itp, bo chciałem coś napisać a ty niestety się nie uciszyłeś zacząłeś się że tak powiem "Seplenić", więc dlatego dostałeś muta. Tyle z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś cicho jak gadałem sobie z mikeY i wgl się wtrąciłeś ciul wie skąd a nie powinno cie to obchodzić. Po za tym co ma piernik do wiatraka? Jeśli ty pisałeś ze mam być cicho na voicechat bo chcesz coś napisać. Nie zakłócałem cię na VC. Mute 7h za to ze po prostu rozmawiałem z kimś niezły masz taryfikator bracie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...