Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Tadzik Apelacja o nick RP


tadzik5728

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tadzik
UID: 3920
Wiek RP: 32
Wykształcenie: Średnie  Techniczne 
Opisz swoją postać: James jest średniego wzrostu mężczyzną z długim nosem i małymi oczami jest z pochodzenia Polakiem urodzonym w Meksyku. W pobliskim technikum był nauczycielem praktycznym i teoretycznym kocha pilniki i czołgi nitowane 

Background postaci : James urodził się w mieście Cuautla w pobliżu stolicy Meksyku, w wieku 7 lat jego rodzice zostali porwani i sprzedani na czarnym rynku i od tego momentu został sierotą po miesiącu tułaczki dotarł do miasta Puebla i zaadoptowała go matka Artura Sychala od tego momentu zostali oni przyrodnimi braćmi, w wieku 16 lat doszło do incydentu z udziałem Jamesa gdyż doszło do bójki między nim a cwaniakiem z starszej klasy i niechcący James wybił mu oko swoim pokaźnych  długości nosem ale sprawę zamieciono pod dywan. Po ukończeniu technikum James wstąpił do meksykańskiego wojska do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po dwóch latach służby został nauczycielem w technikum w którym się uczył i przekazywał swoje mądrości i spostrzeżenia na temat piłowania i papieru ściernego po 5 latach nauczanie wyemigrował on do USA do stanu San Andreas aby zmienić swoje życie i dołączyć do swojego brata Artura który wyemigrował odrazu po ukończeniu szkoły aby nauczać Wfu w USA. Po uzyskaniu obywatelstwa rozpoczął nową ścieżkę kariery jako doradca techniczny nitów i piłowania.
Jaka jest twoja definicja RP: Dobra fajna zabawa w życie 
Nick RP (imie i nazwisko postaci):James Shkwaro

Edytowane przez Tadzik
Zapomniałem napisać mojej definicji RP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...