Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na <Supporter> <MikeY>


wikotiko71

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nick z serwera: wikotiko71
Nick osoby oskarżonej: MikeY
Powód napisania skargi: administrator działający na szkody servera 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 23:30 około
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 03.11.2022
Opis sytuacji: pojechałem sobie naprawić swój samochód gdy podjechałem pod warsztat w SF w Doherty mechanik wymieniał się broniami z innym graczem i nie chciał mi naprawić auta napisałem wtedy reporta na tego mechanika w końcu po 2minutach mi naprawił to auto i mogłem sobie odjechać już wcześniej gracze pisali na czacie publicznym że ten administrator nie przyjmuje reportów gdy sobie jezdziłem po mieście autem zauważyłem tego administratora jezdzącego chyba swoim prywatnym autem i później mi ostrzeżenie jeszcze dał
Dowody: image.pngimage.png
Coś od siebie: minusik się należy moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jest to skarga na mnie postanowie się wypowiedzieć, od godziny 19;00 napomniałem resztę administracji iż nie będę wchodził na duty iż gdyż ponieważ chce  połowić nieco KG na wędcę +9

Administrator działający na szkode serwera? Piszesz to pod wpływem  czy jak? każdy report przez graczy staram się wykonać pomimo wszystkiego nawet jeśli mam urodziny 🙂  Staram się robić wszystko, jak widać to tego nie doceniasz 🙂

W sumie ja mam tyle od siebie do dodania, gracze stwierdzą czy nie robie nic czy robie reporty w miare możliwości.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, administracja to nie roboty to też są gracze mają prawo pograć, jeśli mają norme raportów wyrobioną o ile tak tu obowiązuję to nie ma obowiązku siedzieć na duty cały czas jakbyś po prosił o pomoc normalnie a nie tylko narzekać na Twitterze co 5 sekund "administracja weźcie się za reporty" to może sprawa wyglądała by inaczej 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...