Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na <TakiKubus, Szymon2115>


kreciknadropsach

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Krecik
Nick osoby oskarżonej:  TakiKubus, Szymon2115
Powód napisania skargi: Nabijanie BW
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>: około 18:50
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>: 04.11.2022 r.
Opis sytuacji: Wyjechałem z dm'a poszedłem chwilę AFK po czym zostałem rozjechany, wywieziony na DM i zabity jeszcze raz
Dowody: https://streamable.com/w2n0dw
Coś od siebie: mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie skargi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na was kilka nagrań z łamania regulaminu dm. Między innymi: bw po bw, cl, oraz zabijanie bez odczekania czasu po podniesieniu. Kilka razy w ciągu dnia złamaliście zasady i na każdą rzecz zostały mi dostarczone dowody w postaci nagrania + sprawdziłem sobie logi. Jak się do tego odniesiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stasiuu napisał:

Dostałem na was kilka nagrań z łamania regulaminu dm. Między innymi: bw po bw, cl, oraz zabijanie bez odczekania czasu po podniesieniu. Kilka razy w ciągu dnia złamaliście zasady i na każdą rzecz zostały mi dostarczone dowody w postaci nagrania + sprawdziłem sobie logi. Jak się do tego odniesiecie?

nie przeczytalismy do konca regulaminu dm i bardzo chcemy za to przeprosic gracz takikubus odda broń i może w zamian za to dostaniemy jakis np. zakaz wjezdzania na dm albo zakaz strzelania tez na dm i wgl takie rzeczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...