Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na użutkownika Yukino


donald8181

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick z serwera osoby oskarżającej: Donald2004
    Nick z serwera osoby/osób oskarżonej/oskarżonych (non RP): Yukino
    Data oraz godzina sytuacji:  26 marca 2024 17.00
    Posiadałeś/aś nick RP?: tak
    Punkt regulaminu który został złamany: nie wiem dokładnie
    Treść skargi: była kacja rp porwanie policjanta jechałem już na cele internet mi wywaliło wruciłem do gry miałem 1h.30min kary za auto relog poczym dostałem bana na 1d za fakerp po jednym dniu wruciłem na serwer odczekałem ponad 1h kary za auto relog poczym ide jako adwokat do chłopa na komęde miałem poczekać i nagle mnie wsadzają za tamtą akcje z policjantem do więzienia na 2h 
    Dowody: dowody są takie że jeszcze 2 inne osoby ze mną dostały bana za fake rp 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, donald8181 napisał:
  • Nick z serwera osoby oskarżającej: Donald2004
    Nick z serwera osoby/osób oskarżonej/oskarżonych (non RP): Yukino
    Data oraz godzina sytuacji:  26 marca 2024 17.00
    Posiadałeś/aś nick RP?: tak
    Punkt regulaminu który został złamany: nie wiem dokładnie
    Treść skargi: była kacja rp porwanie policjanta jechałem już na cele internet mi wywaliło wruciłem do gry miałem 1h.30min kary za auto relog poczym dostałem bana na 1d za fakerp po jednym dniu wruciłem na serwer odczekałem ponad 1h kary za auto relog poczym ide jako adwokat do chłopa na komęde miałem poczekać i nagle mnie wsadzają za tamtą akcje z policjantem do więzienia na 2h 
    Dowody: dowody są takie że jeszcze 2 inne osoby ze mną dostały bana za fake rp 


Witam, SAPD Commander Odlezynator,
Na samym wstępie zaznaczam, że twoja skarga na posiada żadnych dowodów (dowód musi być w postaci screenów lub nagrań), więc mamy podstawy, by ją odrzucić, jednak decydujemy się wszcząć postępowanie. Jeśli posiadasz nagrania lub screeny to prosimy o podesłanie w wątku
Co do kwestii kary serwerowej za FailRP nie jest to odpowiedni dział - takie kwestie rozpatrzane są przez administrację w dziale skarg na administrację, tam też Ciebie odsyłamy.
Przechodząc do ostatniej części skargi - @.yukiino prosimy Cię o wypowiedź w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na brak odzewu z twojej strony, podsumuję całą skargę.
Po dokonaniu wylogowania z serwera na twoje konto automatycznie jest nakładany wyrok 70 miesięcy (minut) w więzieniu stanowym, jednak sam wyrok nie jest wyznaczeniem sprawiedliwości za dokonane przestępstwo, więc wystawione jest na Ciebie poszukiwanie i ciąży na Tobie wyrok.
Po analizie dowodów przekazanych przez oskarżoną funkcjonariuszkę w naszej policyjnej bazie danych MDT widnieje na Tobie poszukiwanie, które odpowiada otrzymanemu przez Ciebie wyroku.
Podsumowując, twoja skarga nie posiada żadnych dowodów, a te podesłane przez funkcjonariuszy wyjaśniają całą sprawę. Funkcjonariusze wykonali wszystkie czynności zgodnie z obowiązującymi protokłami, więc skarga zostaje uznana za odrzuconą.
Pozdrawiam i dobrego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tytuzx zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...