Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Szymon2115


Misterox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Misterox
Nick osoby oskarżonej:  Szymon2115
Powód napisania skargi: scam
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> około godziny 17:10 / 17:20 
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 05.11.2022
Opis sytuacji: chłop chciał odemnie kupić konto diamond na 30 dni poczym kazał mi podjechać obok dm bo stwierził że nie ma jak podjechać bo fury nie ma po czym podjechałem do niego i zaczeliśmy wymiane i jakiś typ z dm mnie zabił prawdopodobnie jego kolega z elegy i wepchali mnie autem na dm i zabrali konto diamond oraz wędkę 4+ i Szymon2115 wyszedł z serwera
Dowody: podam na dole
Coś od siebie: chciałbym odzyskać te konto albo chociaż kase za to. a dla tych osób najlepiej jakąś kare

mta-screen_2022-11-05_17-11-54.png

Edytowane przez Misterox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Misterox napisał:

Nick z serwera: Misterox
Nick osoby oskarżonej:  Szymon2115
Powód napisania skargi: scam
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> około godziny 17:10 / 17:20 
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 05.11.2022
Opis sytuacji: chłop chciał odemnie kupić konto diamond na 30 dni poczym kazał mi podjechać obok dm bo stwierził że nie ma jak podjechać bo fury nie ma po czym podjechałem do niego i zaczeliśmy wymiane i jakiś typ z dm mnie zabił prawdopodobnie jego kolega z elegy i wepchali mnie autem na dm i zabrali konto diamond oraz wędkę 4+ i Szymon2115 wyszedł z serwera
Dowody: podam na dole
Coś od siebie: chciałbym odzyskać te konto albo chociaż kase za to. a dla tych osób najlepiej jakąś kare

mta-screen_2022-11-05_17-11-54.png

ale na tym ss nic nie jakby ziom zadnego diamonda ci nie zabralem oraz nie napisalem nic ze nie mam jak podjechac tylko ze fura mi sie zbugowala wiec co ty piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tajemniczy chłop napisał:

ale na tym ss nic nie jakby ziom zadnego diamonda ci nie zabralem oraz nie napisalem nic ze nie mam jak podjechac tylko ze fura mi sie zbugowala wiec co ty piszesz

adm ma logi więć sprawdzi pewnie wszystko na spokojnie i mam jeszcze 1 ss tylko że sie wysłać nie chciał jak typ mnie na dcm wepchał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tajemniczy chłop napisał:

ale na tym ss nic nie jakby ziom zadnego diamonda ci nie zabralem oraz nie napisalem nic ze nie mam jak podjechac tylko ze fura mi sie zbugowala wiec co ty piszesz

w dodatku nie bylo przy mnie zadnego kolegi nie moja wina ze ktos nas zabil poza dm jak ciebie na dm chlop jakby wciągnąl to ja poza dm lezalem zabity i sie balem ze tez mnie wciągnie i przeszuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tajemniczy chłop napisał:

chlop cie jakis inny na dm wepchal to czemu masz do mnie jakis problem?

tylko ciekawe czemu akurat obok dm byłeś jak wcześniej byłem obok salonu i nie chciałeś się jakoś dziwnie wtedy wymienić. hmmm bardzo ciekawe czemu też niby z kolegą jakimś byłeś i potem jak mnie zabił i mnie zlutowaliście to wyszedłeś z serwera i nie wbijałeś na niego. czekam na adm bo już szkoda słow mi na ciebie typie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Misterox napisał:

tylko ciekawe czemu akurat obok dm byłeś jak wcześniej byłem obok salonu i nie chciałeś się jakoś dziwnie wtedy wymienić. hmmm bardzo ciekawe czemu też niby z kolegą jakimś byłeś i potem jak mnie zabił i mnie zlutowaliście to wyszedłeś z serwera i nie wbijałeś na niego. czekam na adm bo już szkoda słow mi na ciebie typie 

ty wlasnie jakies dziwne rzeczy piszesz nie masz normalnego dowodu zresztą ci napisalem że to nie moja wina ze ktos byl na dm akurat co nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tajemniczy chłop napisał:

ty wlasnie jakies dziwne rzeczy piszesz nie masz normalnego dowodu zresztą ci napisalem że to nie moja wina ze ktos byl na dm akurat co nie

 

no jakoś dziwnie że akurat w tym momencie jakiś typ się trafił centralnie obok mnie i specialnie odeszłeś na bok do bankomatu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Misterox napisał:

no jakoś dziwnie że akurat w tym momencie jakiś typ się trafił centralnie obok mnie i specialnie odeszłeś na bok do bankomatu

 

napisalem ze nie wyplacilem hajsu z bankomatu poza tym chlopa nie bylo widac na mapie i byl totalnie skitrany wiec jak mialem ogarnąc ze tam jest?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...