Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Administrator Yukino


zaxcie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  zaxcie
Nick osoby oskarżonej: @.yukiino
Powód napisania skargi: Bezpodstawne nadanie ZPJ po zakończonym pościgu. (nadużywanie permisji)
Godzina zdarzenia: około 23
Dokładna data zdarzenia: 27.03.2024
Opis sytuacji: Jeździłem sobie normalnie po Doherty, chciałem zrobić pościg wiec jeździłem przez krótką chwile obok Yukino, która była na służbie, gdy od niej odjeżdżałem pracownik SATC wjechał na mój pas, co doprowadziło do kolizji. Oskarżona, widząc całą sytuacje nic nie zrobiła i pojechała na parking HQ. Po 4-5 minutach zaczął się pościg, który rozpoczął inny fp, pościg trwał około 5 minut, podczas pościgu nie staranowałem ani razu żadnego z fp (chciałbym dodać, że to bardziej ja byłem „pitowany”, lecz w mojej opinii było to zwykłe taranowanie i blokowanie mi drogi). Po zakończonym pościgu, który się udał, nagle dostałem ZPJ z powodem „TARAN SAPD”, lecz podczas całego pościgu nie staranowałem ani jednego radiowozu (z resztą widać to na nagraniu niżej). Bardzo dziwi mnie zachowanie Administratorki, która nadużyła swoich permisji, mam też parę pytań do osoby oskarżonej. Skoro staranowałem kogokolwiek to, dlaczego nie dostałem ZPJ od razu? Widziałem, że po całym zdarzeniu z taksówką jechałaś na parking HQ, więc dlaczego nie zeszłaś ze służby i nie nadałaś kary natychmiast? Pragnę przypomnieć, że pościg zaczął się dobre parę minut po wcześniejszym zdarzeniu, które i tak nie zgadza się z powodem kary, ponieważ Yukino w prywatnej wiadomości napisała mi, że było to głównie za „taran SATC”. 
Dowody: https://youtu.be/v6W6sM9znCs (+screeny niżej)
Coś od siebie: mam nadzieję że administratorka poniesie konsekwencje za swój czyn (Co do nagrania polecam oglądać w przyśpieszonym tempie, ponieważ jest dość długie).

 

obraz_2024-03-27_234008096.png

image.png

  • Lubię to 18
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...