Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] <Klekson69> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <DarkNight>


ownerkaleka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Klekson69
UID: 19961
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN
Powód kary:  oszustwo adm
Nick członka administracji nadającego karę: @smikachan 
Data nadania kary: 23.03.2024
Data zakończenia kary: 6.04.2024
Wyjaśnienie: Witam około 16:50 poszedełem na status 2 po czym wróciłem i zobaczyłem rozwaloną taksówkę.Zapytałem się gracza Kubson1 czemu moja taksówka została rozwalona i odpowiedział , że przejeżdżał po mnie monster truck.Pojechałem się naprawić na mecha frakcyjnego po czym wróciłem na postój. No i spytałem Kubsona czy gość dostanie za to prawko , odpowiedział że zaraz powie.Powiedział że idzie na S2 przez ten czas byłem nerwowy , że typ w monsterze nadal odwala. Więc napisałem reporta na kogoś tam i akurat przyjęła go DarkNight. Jako iż Kubson chwilę potem przyszedł w połowie rozmowy nie wiedział o co chodzi. Więc powiedział aby mnie nie słuchali. Chwilę czasu minęło i jadę po klienta patrzę ładuje mi się ekran i widzę bana. 
Coś od siebie: Przepraszam za sytuację na następny będe cierpliwy. Proszę o unbana bo chciałbym sobie popykać na serwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...