Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na gracza Nurz19


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego:Gloudy
Nick Oskarżonego: Nurz19
Powód Skargi:Fail RP
Data I Godzina Zdarzenia:18:55 7.04.2024
Opis całej sytuacji: Chcielismy porwać pana do napadu rp ale on nas ignoruję i w dodatku wyzywa.
Coś od siebie: Mam nadzieje że dostanie solidną kare.
Dowód! (Wymagane!):
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png.36107b8474aac72991fde6b263a4a830.png

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, benzosi3r napisał:

Chciałbym napomknąć że zajechałem na mechanika aby naprawić auto jak człowiek a ten z tym swoim przychlastem zaczynaja mnie poddawać XDD i mi mówi coś o regulaminie 

Teraz ja się wypowiem. 😉 Jesteśmy z organizacji przestępczej 18th Street Gang. Organizację przestępcze zajmują się przestępstwem. Musieliśmy potrzebować ludzi na napad, dlatego zaczęliśmy porywać takowych ludzi ((§5. Porywać można tylko w celu role play, nie w celu zarobku.)) na ten napad nie ma to znaczenia, gdzie jesteś, jaką czynność robisz itd. + Miałeś status rp, jak nie wiesz, co to rp to już tłumaczę: Role play – Odgrywasz rolę w grze, jakby to było prawdziwe życie. W prawdziwym życiu też byś wyśmiał chłopa, który do ciebie celuję i potem sobie odjeżdżasz i w dodatku przepychasz mu auto? Wątpię, bo, by cię wtedy już nie było hah ;3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...