Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Szczere Przeprosiny - Odwołanie Gloudy.


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick:Gloudy
UID:18117
Nick z Discorda: gloudy_v2
Powód Kary: rozpowszechnianie informacji frakcyjnych po innych discordach.
Data otrzymania kary: 3.04.2024
Dlaczego mamy ją zdjąć?: To był mój błąd, którego bardzo żałuję i chce złożyć szczere przeprosiny za moją głupotę, a bardzo tęsknię za dołączeniem do jakiejś frakcji i mieć frajdę z serwera.

Opis sytuacji: Zaczęło się 3 kwietnia, kiedy gadałem sobie z ziomkami i na discord KSF przyszła topka godzin danych frakcji kolega miał dużo godzin, a nie pojawił się w topce godzin no to ja śmieszek wysłałem topkę godzin i napisałem, że szkoda, że się nie pojawił + emotka która się śmieje potem ktoś nie będę mówił, kto przekazał to do właściciela ERS i dostałem Zawieszenie potem jeszcze degrada i wydalenie z bl bma i potem dostałem bl od KSF. Bardzo żałuję mojej głupoty i co sobie wtedy myślałem bardzo za to przepraszam i że bez mojego przemyślenia co wysyłam topka godzin wyszła na jaw, ale byłem głupie, nie wiedząc, że to informacje, których nie mogę udostępniać bardzo przepraszam cały zarząd OutMta, jak i KSF.
Coś od siebie: Bardzo przepraszam i żałuję mojej głupiej decyzji prosiłbym o Durgą szansę bycia w jakiejś frakcji.

Edytowane przez gloudy.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tytuzx zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...