Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na supporta Tobelek.


zdzichu_222

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: zdzichupychu
Nick osoby oskarżonej: Tobelek
Powód napisania skargi: Danie zpj niesprawiedliwie
Godzina zdarzenia: 16:49
Dokładna data zdarzenia: 14.04.2024
Opis sytuacji: Byłem autostrada lv i rozpoczął się poscig za infernusem chciałem mu pomoc w ucieczce wiec jezdzilem za sasd i zostało mi tutaj zarzucone ze taranowałem frakcje jesli sobie tylko jedzilem za poscigiem.
Dowody: https://streamable.com/ovp4mh

 

Coś od siebie: licze na ukranie tego administatora

 

 

image.png

Edytowane przez zdzichu_222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, w odpowiedzi na skargę na moją osobę pragnę zauważyć że:
a) kara została nadana sprawiedliwie za popełnione przez Ciebie przewinienie. Usprawiedliwiam ją w sposób następujący:
- na nagraniu widać jak kilkukrotnie taranujesz pojazdy frakcji SASD,
- usprawiedliwiasz się tym, że to Ciebie pitowano, lecz tak jak pisałem Tobie otrzymywałeś ostrzeżenia i prośby o oddalenie się od pościgu od SASD więc wiedziałeś na co się piszesz,
- starałem się być wyrozumiały wobec twojej osoby i dać ci szansę, lecz trzy tarany to przesada i zdecydowałem się nałożyć karę,
- przedstawione nagranie w mojej opinii działa na twoją niekorzyść i nic nie udowadnia oprócz tego, że kara była sprawiedliwa,
- cały czas zmieniasz również swoje usprawiedliwienie co działa również na twoją niekorzyść.
W mojej opinii jestem niewinny.

Z wyrazami szacunku
Support Liam Katana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...