Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skowronek apelacja o nick RP


Skowronek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Skowronek
UID:  1252
Wiek RP:  18
Wykształcenie:  Brak zawodu ( nieukończone liceum )
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Layla to średniego wzrostu blondynka o niebieskich oczach która lubi gdy coś się dzieje. Nienawidzi być oszukiwana oraz nie potrafi zaufać i okazywać uczuć, zawsze dąży do swojego celu  i nigdy się nie poddaje, ale mimo pozorów w głębi duszy jest bardzo wrażliwa. Interesuje się ona motoryzacją i uwielbią szybką jazdę na krawędzi.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Layla urodziła się w San Diego w wieku 3 lat wraz z radzicami wyprowadziła się do Portoryko w celu ukrycie się przed mafią której jej ojciec zaszedł za skórę. 14 lat później mafia ich odnalazła zabijając przy tym matkę oraz ojca. Layli nic się nie stało gdyż podczas tej tragedii była w szkole. Odrazu po ukończeniu 18 lat dziewczyna rzuciła szkołe i za pieniądzę za wcześniej sprzedany dom wyleciała do USA do stanu San Andreas aby rozpocząć życie na nowo ale tylko po części, ponieważ dalej ma w sobię chęć odegrania i zemszczenia się na mafii która zabiła jej rodziców. Obecnie Layla pracuje w Emergency Road Services.
Jaka jest twoja definicja RP:  Dobra zabawa i możliwość odgrywania ciekawej roli.
Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Layla Gray

Edytowane przez Skowronek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Skowronek zmienił(a) tytuł na Skowronek apelacja o nick RP
  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...