Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na administatora R4DIX


zdzichu_222

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: zdzichupychu
Nick osoby oskarżonej: R4DIX
Powód napisania skargi: Zero rekacji po tym gdy gracz mnie obrazil a stał obok
Godzina zdarzenia: 16:51
Dokładna data zdarzenia: 15.04.2024
Opis sytuacji: Stałem obok auta które zabierało ers po poscigu (dla jaj powiedzialem ze chce porwac lawete zeby mi oddal auto) r4dix napisal ze nie moge i sasd Jankos mnie obrazil i R4DIX nic z tym nie zrobil a stal obok te slowa bardzo mnie urazily
Dowody: https://streamable.com/3ak2c0
Coś od siebie: licze na ukaranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1. Powiedziałem Ci że nie możesz odjechać pojazdem jeżeli SASD już zabezpiecza teren oraz wezwało jednostkę ERS,
2. Napisałem że nie słyszałem jak któraś osoba z SASD Cię wyzwała również odpowiedziałem na to osobie SASD gdy mnie się pytała -> "R4DiX [42] → Ja tez wiec no",
dodatkowo utrudniłeś mi pracę ponieważ ciągle na VC mówiłeś że Cię ktoś wyzwał kiedy szukałem podpunktu w regulaminie DM zakazie porywania osób z frakcji,

3. Pisałem Ci że możesz złożyć skargę na forum (Dotyczyło SASD -> "R4DiX [42] → skarge mozesz napisac na forum - sasd".

Pozdrawiam.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zdzichu_222 napisał:

Nick z serwera: zdzichupychu
Nick osoby oskarżonej: R4DIX
Powód napisania skargi: Zero rekacji po tym gdy gracz mnie obrazil a stał obok
Godzina zdarzenia: 16:51
Dokładna data zdarzenia: 15.04.2024
Opis sytuacji: Stałem obok auta które zabierało ers po poscigu (dla jaj powiedzialem ze chce porwac lawete zeby mi oddal auto) r4dix napisal ze nie moge i sasd Jankos mnie obrazil i R4DIX nic z tym nie zrobil a stal obok te slowa bardzo mnie urazily
Dowody: https://streamable.com/3ak2c0
Coś od siebie: licze na ukaranie

 

17 godzin temu, .raadix napisał:

Witam,

 

1. Powiedziałem Ci że nie możesz odjechać pojazdem jeżeli SASD już zabezpiecza teren oraz wezwało jednostkę ERS,

2. Napisałem że nie słyszałem jak któraś osoba z SASD Cię wyzwała również odpowiedziałem na to osobie SASD gdy mnie się pytała -> "R4DiX [42] → Ja tez wiec no",
dodatkowo utrudniłeś mi pracę ponieważ ciągle na VC mówiłeś że Cię ktoś wyzwał kiedy szukałem podpunktu w regulaminie DM zakazie porywania osób z frakcji,

3. Pisałem Ci że możesz złożyć skargę na forum (Dotyczyło SASD -> "R4DiX [42] → skarge mozesz napisac na forum - sasd".

Pozdrawiam.

@zdzichu_222Jeśli masz dowody na obrazę przez członka frakcji istnieje odpowiednie miejsce na forum aby zgłaszać takie incydenty do zarządu frakcji której jest członkiem.
Dodatkowo jeśli @.raadixnie słyszał tego co powiedział inny gracz nie mógł wyciągnąć z tego konsekwencji. Jeśli chciałeś aby została podjęta reakcja przez administrację to trzeba było skontaktować się z członkiem administracji i wysłać mu dowód na to na pv.
Z racji na powyższe informację skarga zostaje odrzucona.
 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...