Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pochwała na Moderatora mlodycygan


kvmorisdie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: kvmor
Nick osoby pochwalonej: mlodycygan
Powód napisania pochwały: Dokładne oraz subtelne wykonywane swoich obowiązków
Godzina zdarzenia: Cały czas
Dokładna data zdarzenia: np 07.11.2022 ale tak to cały czas
Opis sytuacji:  Od jakiegoś czasu zauważyłem wielkie zaangażowanie Moderatora mlodycygan w stronę reputacji serwera, Jest to osoba która nawet jak napiszesz do niej na pm to się tepnie i ci pomoże więc nie jest dla niego najważniejsza ilość reportów. Dzisiaj moderator przez 5 minut szukał po całym oceanie złodzieja mojej łódki i zwrócił ją do mnie, pomógł mi w organizacji niespodzianki dla mojej dziewczyny poświecając na to też dobre 20 minut. Wiem ze pochwała pewnie będzie odrzucona z powodem "to są jego obowiązki" ale mam nadzieje ze jednak trochę zmienię wam myślenie, ponieważ nigdy nie pisałem nikomu pochwały nawet na innych serwach a ten chłopak na tyle mnie zaskoczył że po prostu mu się należy, i na tle innego grona administracyjnego no po prostu wyróżnia się tym ze jest ultra pomocny.


Dowody: 

>>> DOWODY W SPRAWIE POCHWAŁY <<<


Coś od siebie: 

Mam nadzieję ze zrobi ci się @mlodycyganmiło z tego powodu i ze dostaniesz jakiegoś + dzięki za wszelką pomoc i ze można na ciebie liczyć!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...