Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] ogbrzozza prośba o zdjęcie kary, ukarany przez DXTj


ogbrzozza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ogbrzozza
UID: 4380
Serial: 35F9EE5B751866E014C91D8E3B733492
Typ kary: BAN
Powód kary: kradnięcie aut
Nick członka administracji nadającego karę: DXTj
Data nadania kary: 07.11.2022 21:00
Data zakończenia kary: 08.11.2022 21:00
Wyjaśnienie: Witam, dzisiaj tzn. 07.11.2022 o godzinie 21:00 wraz z kolegą otrzymałem "bana" z powodem "kradnięcie aut" gdzie nie mieliśmy niczego złego na myśli. Chce się odwołać, ponieważ żałuję, tego, co zrobiłem, rozumiem swój błąd, lecz moim zdaniem nie powinien to być od razu ban (nie chce się kłócić z administracją), ale jedyne co zrobiłem, to wraz z kolegą o nicku (foxill) staliśmy, przy bazie organizacji OutCars gdzie znajdowali się: xerio, młodycygan i DXTj. Rozmawialiśmy z moderatorem młodycygan i się śmialiśmy, po chwili mogliśmy zobaczyć u niego afka, więc chcieliśmy go obudzić i w tym samym czasie zobaczyliśmy, że auto nie ma ręcznego, więc przestawiliśmy auto o parę metrów, żeby się zdziwił jak wróci, nie mieliśmy nic złego na myśli i chcieliśmy pojazd po chwili odstawić na miejsce, w którym był zaparkowany, czyli na parkingu bazy organizacji. Lecz nie zdążyliśmy, bo DXTj się do nas prze teleportował i dał nam bana. Bardzo żałuję swojego czynu i jestem w stanie zapewnić, że kolejna taka sytuacja nie będzie miała miejsca.
Coś od siebie: Tak jak wspominałem, jest mi bardzo głupio z tego powodu, i mogę zapewnić, że taka sytuacja już się więcej nie powtórzy. Piszę też tę apelację, ponieważ rozgrywka na serwerze mi się bardzo podoba, i nie chciałbym stracić tyle czasu, w którym mógłbym dużo zrobić, jak i nie chciałbym marnować rangi Diamond. Dodam też, że jest to moja pierwsza kara typu "ban".
Dziękuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xtert zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...