Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

zabicie 2 razy bw po bw


mandziak12

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: MaNdZiAk
Nick Oskarżonego:mlodyborixon
Powód Skargi: zabicie odrazu po bw a należy odczekać 10 sekund mogł poczekać chociaż z 7 sekund a on odrazu zabił 
Data I Godzina Zdarzenia: pierwszy raz zabił 23:49, i o drugi raz o 23:51
Opis całej sytuacji:to tak zabili nas z popes bo MS13 nie potrafi sie bombić i gdy zabili to pchali auto moejgo kolegi i wywrocili go na dach gdzie na clipie widać ze leży FBI rancher i gdy obrócił młodycycek zaczął strzelać po bw odrazu i to 2 razy zabił tak
Coś od siebie:nie fajnie mlodyborixon poprotu faja bez honoru i tyle popes lepiej sie zachowuje i pisało w konsoli ze zostałeś zabity przez gracza mlodyborixon i pisze to ja bo kolega ma jakiegos muta na forum czy cosi

 


Dowód! (Wymagane!): clipy 2 

 


Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):

Edytowane przez mandziak12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, więc zaczynając;
Po 1. Piszesz, że zabiłem go 2 razy, gdzie widać jak gonią go Popesi i zabijają na drugim klipie wiec już się nie klei ta historia.
Po 2. W regulaminie nie ma nic o tym, że trzeba czekać jakieś 10 sekund, aby go zabić po raz kolejny.
Po 3. Fajnie, jakbyś w końcu nauczył się pisać po polsku.
Jedynie, co jest w tym regulaminie, a nie powinno go być o bw są te dwa podpunkty;
§6. Zakazuje się wbijania BW po BW (cooldown 60 sekund).
§7. Zakazuje się strzelania po wstaniu z bw (cooldown 60 sekund).
A dlaczego nie powinno ich być? Ponieważ jak wiadomo, gdy zostaniesz podniesiony, to automatycznie masz ''BW'' tzn. jesteś przezroczysty i nie mogą do ciebie strzelać przez 60 sekund, czy też ty nie możesz strzelać przez te 60 sekund, bo jest cooldown. Także co za tym idzie możesz legalnie zabić osobę, gdy zniknie jej ta ochronka, która pozwala ci się oddalić, bo nie ma takiej nawet wzmianki o tym w regulaminie, że musisz odczekać te "10 sekund". Chyba że jest jakiś inny ukryty regulamin, o którym nikt nie wie.

Pozdrawiam.
btw. Piszesz, że ktoś się nie potrafi strzelać, ale latasz i każdemu mówisz, że latam na aimie, więc się zastanów, jak jest naprawdę, bo ja już się gubię w tych historiach XD

Edytowane przez 333333333q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 333333333q napisał:

Witam, więc zaczynając;
Po 1. Piszesz, że zabiłem go 2 razy, gdzie widać jak gonią go Popesi i zabijają na drugim klipie wiec już się nie klei ta historia.
Po 2. W regulaminie nie ma nic o tym, że trzeba czekać jakieś 10 sekund, aby go zabić po raz kolejny.
Po 3. Fajnie, jakbyś w końcu nauczył się pisać po polsku.
Jedynie, co jest w tym regulaminie, a nie powinno go być o bw są te dwa podpunkty;
§6. Zakazuje się wbijania BW po BW (cooldown 60 sekund).
§7. Zakazuje się strzelania po wstaniu z bw (cooldown 60 sekund).
A dlaczego nie powinno ich być? Ponieważ jak wiadomo, gdy zostaniesz podniesiony, to automatycznie masz ''BW'' tzn. jesteś przezroczysty i nie mogą do ciebie strzelać przez 60 sekund, czy też ty nie możesz strzelać przez te 60 sekund, bo jest cooldown. Także co za tym idzie możesz legalnie zabić osobę, gdy zniknie jej ta ochronka, która pozwala ci się oddalić, bo nie ma takiej nawet wzmianki o tym w regulaminie, że musisz odczekać te "10 sekund". Chyba że jest jakiś inny ukryty regulamin, o którym nikt nie wie.

Pozdrawiam.
btw. Piszesz, że ktoś się nie potrafi strzelać, ale latasz i każdemu mówisz, że latam na aimie, więc się zastanów, jak jest naprawdę, bo ja już się gubię w tych historiach XD

Musisz patrzeć dc tam też piszą co wchodzi do regulaminu nowego i gdzie ten ban mój już 2 razy miałem na bana iść clipy masz na mnie więc ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mandziak12 napisał:

I po 2 w konsoli pisało gdzie zabił młodyborixon a nie jakiś pampers 

 

2 minuty temu, mandziak12 napisał:

 

A po 3 mówisz coś o mnie ale to ty się zachowujesz jak byś wyszedł z jakiegoś przytułku dla bezdomnych plus zachowujesz się jak dziecko ja mówię do ciebie normalnie a ty jakieś odgłosy oddajesz więc ogarnij ta zruchaną dupę swoją i gadają normalnie a nie bo ty jesteś mądry człowiek i grasz mądra grę tak powiedział młody Borixon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mandziak12 napisał:

 

A po 3 mówisz coś o mnie ale to ty się zachowujesz jak byś wyszedł z jakiegoś przytułku dla bezdomnych plus zachowujesz się jak dziecko ja mówię do ciebie normalnie a ty jakieś odgłosy oddajesz więc ogarnij ta zruchaną dupę swoją i gadają normalnie a nie bo ty jesteś mądry człowiek i grasz mądra grę tak powiedział młody Borixon.

I jeszcze dodam żeby nie było ty z pampersami co chwilę mówicie gdy zabijemy was że macie clipa i lecimy na cywilke straszycie nas już z 3 dni dalej jest przestępcza i walcie w chuja że macie coś na nas i jeszcze jedna sprawa gdzie tu honor gdzie latasz z pampersami w 7 jakoś a ja bylem tylko franiem i coś mi pomagał i nie wychodziliśmy z dm po godzinie jak ty bo skargę piszesz i stoisz po za dm godzinę i piszesz tyle a cywilki nie ma więc skończ pierdolić farmazonie jebany bo się puszysz co chwilę do każdego jebana męska dziwko i najlepiej wypierdalaj i kolegów masz też nie złych myślałem że taki debil do potęgi entej xd nie ma znajomych ale jednak coś tam jest i tyle odemnie nie będę się kłócić tu już 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Wydaje mi się, że pisanie co wchodzi lub, co może być, a co jest oficjalne w regulaminie, to wielka różnica i masz przestrzegać tego, co jest w regulaminie, a nie co ma wejść do niego.
Po 2. Widać, że gonią go Popesi i zabijają, i po drugie nie ma żadnego ss'a z konsoli + sam zegar napisał, że on go zabił.
Po 3. Ty mi coś piszesz o wieku, czy zachowaniu, bo moim idolem jest Daro Lew i krzyczę ''Mandziak w strachu, łaaa'' XD, a właśnie pokazujesz poziom swoimi wulgaryzmami w tym momencie.
Po 4. Mogę mówić, co mi się podoba, a najbardziej lubię ci mówić, że mam na ciebie klipy, bo w to wierzysz i się aż telepiesz przed komputerem.
Po 5. Nie latam z Popesami, bo nie mam z nimi sojuszu tylko się strzelamy, a przy okazji podnosimy więc jak wlatujesz na trzeciego, to się nie dziw, że dostaniesz na dziurę.
Po 6. Tutaj raz się z tobą zgodzę nie pisz już nic, bo nie idzie zrozumieć co ty piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 333333333q napisał:

Po 1. Wydaje mi się, że pisanie co wchodzi lub, co może być, a co jest oficjalne w regulaminie, to wielka różnica i masz przestrzegać tego, co jest w regulaminie, a nie co ma wejść do niego.
Po 2. Widać, że gonią go Popesi i zabijają, i po drugie nie ma żadnego ss'a z konsoli + sam zegar napisał, że on go zabił.
Po 3. Ty mi coś piszesz o wieku, czy zachowaniu, bo moim idolem jest Daro Lew i krzyczę ''Mandziak w strachu, łaaa'' XD, a właśnie pokazujesz poziom swoimi wulgaryzmami w tym momencie.
Po 4. Mogę mówić, co mi się podoba, a najbardziej lubię ci mówić, że mam na ciebie klipy, bo w to wierzysz i się aż telepiesz przed komputerem.
Po 5. Nie latam z Popesami, bo nie mam z nimi sojuszu tylko się strzelamy, a przy okazji podnosimy więc jak wlatujesz na trzeciego, to się nie dziw, że dostaniesz na dziurę.
Po 6. Tutaj raz się z tobą zgodzę nie pisz już nic, bo nie idzie zrozumieć co ty piszesz.

No to na chuj mówisz że masz clipy i tak boje się gdy to mówisz i wieże w to XD ja mam wyjebane czy masz clipy czy nie to jest gierka jakaś i będę płakał że dostanę muta czy prawko albo bana no stary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...