Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na Czolgus


keef_mtaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: keef
Nick osoby oskarżonej: Czolgus
Powód napisania skargi: dostanie mut za napisanie na tweet ( mechanik dostepny zapraszam :) )
Godzina zdarzenia: <najlepiej  dokładna, jeśli nie to przybliżona> kolo 18.00
Dokładna data zdarzenia: <np.  01.01.2022> 20 kwietnia 2024 
Opis sytuacji: stalem na mechaniku 10 min  i postanowilem ze zaprosze osoby ktore potrzebuja pomocy w naprawie auta napisalem na tweet bo sie pomylilem i dostalem mut xd 
Dowody:  mozna zobaczyc w logach serwera 
Coś od siebie:  zamiast ostrzezenia dostalem mut dla mnie to jest chore i to w dodatku na 8 h gdzie serwer odpalili o godzinie 18.00 i cala sobota z glowy przez jednego goscia cala sobote nie bede mogl gadac  

Edytowane przez international_exe
Dopisanie waznych rzeczy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, odpowiadając na twoją skargę powiem tak ze mute nie był za darmo ponieważ w tym tygodniu stosunkowo dużo razy dostałeś warny żeby nie ogłaszać na twiterze lecz to widać nie pomagało stad moja decyzja do tego by cię ukarać, co chwile pisałeś reporty bym zobaczył forum wiec nie wiem po co ta skarga wiedziałeś dobrze ze ogłaszanie jest karane i zostałeś ukarany słusznie  tyle ode mnie 

                                pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...