Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Tymiks


omar_mta

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Omar0
Nick Oskarżonego: Tymiks
Powód Skargi: Niszczenie organizacji od środka
Data I Godzina Zdarzenia: 03:15 21.04.2024 Lub dużo wcześniej 
Opis całej sytuacji: Zaczęło się od tego że został wydalony z organizacji, po czym zaczął się kłuć z po przednim V-liderem na discordzie więc uznał że zachowa się jak nie wiadomo kto i wyrzucił wszystkich członków organizacji  
Coś od siebie: Liczę na ukaranie gracza!
Dowód! (Wymagane!):
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.thumb.png.edcd65c4bee0cdc15aa41e8ab3ae0462.png

image.png.a0b755e888ae319d2d415245d7176789.png

Edytowane przez omar_mta
  • Haha 1
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tymiks.69 napisał:

zostalem zwyzywany, chamsko potraktowany oraz poczulem ze mnie to urazilo wiec wzialem sprawy w swoje rece a i tak slyszalem ze w organizacji mialy byc robione porzadki bo ostatnio lider mowil ze kazdy bedzie wyrzucany i org. bedzie od nowa z osobami aktywnymi

XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tymiks.69 napisał:

zostalem zwyzywany, chamsko potraktowany oraz poczulem ze mnie to urazilo wiec wzialem sprawy w swoje rece a i tak slyszalem ze w organizacji mialy byc robione porzadki bo ostatnio lider mowil ze kazdy bedzie wyrzucany i org. bedzie od nowa z osobami aktywnymi

Na początku dostałes degrada zaczołes wypisywać do Zomerlika syzywaliście się na wzajem  (Poniżej dowód degrada)

Screenshot_2024-04-22-02-44-23-23_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tymiks.69 napisał:

zostalem zwyzywany, chamsko potraktowany oraz poczulem ze mnie to urazilo wiec wzialem sprawy w swoje rece a i tak slyszalem ze w organizacji mialy byc robione porzadki bo ostatnio lider mowil ze kazdy bedzie wyrzucany i org. bedzie od nowa z osobami aktywnymi

A za te kłamstwa to powinieneś ponieść większe konsekwencje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, omar_mta napisał:

A za te kłamstwa to powinieneś ponieść większe konsekwencje 

klamstwa? czlowieku wez ty sie nie pograzaj masz organizacje ktorej nawet dobrze nie potrafisz prowadzic i nie ogarniasz nic totalnie i jeszcze masz czelnosc do mnie mowic ze klamie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...