Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

AKTUALIZACJA EKONOMICZNA - Wasze opinie są kluczowe!


xtert

Obecne zarobki.  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Obecne zarobki.

    • Stare były lepsze.
    • Nowe są idealne.
    • Nowe są dobre, ale wymagają popraw.
    • Przeskoki zarobkowe między pracami są za małe.
    • Przeskoki zarobkowe między pracami są za duże.
  2. 2. Czy stare zarobki były idealne, czy wymagały lekkich popraw?

  3. 3. Czy prace powinny mieć większe wymagania?



Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze,

Informujemy was o niedawnej, dużej aktualizacji naszego systemu ekonomicznego.
W świetle waszych sugestii i ciągłego dążenia do doskonalenia rozgrywki, przeprowadziliśmy gruntowną rewizję zarobków na serwerze.

Oto co zmieniło się w najnowszej aktualizacji:

Przeliczenie zarobków:
Wszystkie zarobki zostały zaktualizowane. Celem jest stworzenie bardziej zrównoważonej i sprawiedliwej ekonomii dla wszystkich graczy.
Odblokowuje to również możliwość dodania większej ilości prac dla graczy z większym poziomem.

Testowanie nowego systemu prac:
Niektóre prace doświadczają już wzrostu zarobków w ramach testowania nowego systemu.
Wasze doświadczenia i opinie są dla nas niezwykle ważne. Wasz głos ma realny wpływ na rozwój serwera i jego przyszłość.
Dlatego serdecznie zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat tych zmian.
Czy odczuliście dużą różnice w zarobkach?
Czy nowy system pracy mimo że jest we fazie testowej spełnia wasze oczekiwania?
Czy jesteście za takimi zmianami?

Dziękujemy za wasze zaangażowanie i cierpliwość podczas wprowadzania tych zmian. Czekamy na wasze komentarze i gotowi jesteśmy do dalszego doskonalenia serwera w oparciu o wasze doświadczenia.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd serwera OutMTA.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare zarobki powinny wrócic, nie te które były teraz niedawno tylko jeszcze wcześniej. Prace powinny dawać widoczny przeskok zarobków oraz  wymagań. Obecnie najlepsza praca czyli kopalnia to dawne 3000rp (60poziom) co jak ktoś przysiadł to mógł wbić w dwa dni. Zarobki powinny zostać zwiększone, wymagania prac powinny także zostać zwiększone i powinny być bardziej widoczne przeskoki między pracami. Takie wieczne zmniejszanie zarobków nie wróży nic dobrego. Siedzę na tej scenie już 15 lat, nie tylko MTA ale wcześniej SAMP, i wiem do czego to prowadzi, do upadku servera, bo po takim ciągłym zmniejszaniu zarobków dochodzi do sytuacji gdzie ludzie co już mieli możliwość się nafarmić kasy to zostaną i będą wchodzić do gry pojeździć coś porobić ale nie pracować bo im to nie potrzebne, a nowi gracze się zniechęcą do takich cen przy tak słabych zarobkach i nie zabawią na serverze zbyt długo. Out wyróżniał się tym że był serverem medium nie było ani za łatwo ani za trudno i to graczy przyciągało na dłużej. Teraz robi się już powoli hard a takich serverów na scenie już jest kilka. Gospodarkę zepsuły nie pracę dorywcze tylko kryptowaluty, które zostały już naprawione, więc nie wiem po co grzebać dalej. Mam nadzieję że ktoś w ogóle przeczyta te moje wypociny. Pozdrawiam.

Edytowane przez bartas966.
  • Lubię to 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekonomia od ostatniej aktualizacji jest jednak dość tragiczna i słaba. Zarobki zostały zmniejszone, a przeskok między cysternami, busami, tirami, dodo jest zbyt mały. Kopalnia ma już większy przeskok lecz jest to dalej dość mało do odpowiedniego zarobku. Moją opinią na ten temat jest przywrócenie jeszcze zarobków z przed 2 nerfów, a jak nie to cofnięcia ostatniej ekonomi. Ryby nie są również najgorsze, odpowiednia cena to by było 20-25, a jeśli by były zwiększone chociaż do 15, również miałby to jakiś sens. Kiedyś przez kryptowaluty można było się wzbogacić. Ogólnie dobrze, że jest to znerfione, ale pracę dorywcze powinny wrócić do domyślnych zarobków. Wprowadzić inny system zarobków również nie byłby złym pomysłem lecz wymagało by to ustawienia równych i dobrych dla graczy zarobków. Z mojej strony to tyle, przy tej aktualizacji da się żyć, ale jest coraz gorzej.

  • Lubię to 2
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...