Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do San Andreas Transport Corporation - kwiecień


skibidikubx

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.png.baef2d61f652a14e63bcbfdbe3df8a82.png
           Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! 


⠂𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰⠐

◤  15 lat.◥

◤  50 godzin przegranych na serwerze. ◥

◤  500 doświadczenia.◥

◤  Mikrofon.◥

◤  Znajomość mapy oraz lokalizacji.◥

◤  Prawo jazdy Kat. B ◥


⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Edytowane przez kubx7
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: wdowiaak
Nick discord: wdowiaak
Imię: Michał
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar: (do mute sie odwołałem i wyslalem nagranie bo nie ja wyzywalem tylko typ obok mnie)
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Hej! Jestem Michał, mam 14 lat i pochodzę z małego miasta z Podkarpacia. Od zawsze fascynowała mnie informatyka i inżynieria. Moją największą pasją jest programowanie. Oprócz tego lubię też eksperymentować z nowymi technologiami, takimi jak sztuczna inteligencja. Chociaż pochodzę z małego miasteczka, marzę o tym, żeby kiedyś móc pracować w wielkiej firmie technologicznej i być częścią tworzenia nowatorskich rozwiązań, które zmienią świat.
Coś od siebie: Liczę że zostane przyjęty. Pozdrawiam!

image.png

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:id0l
Nick discord: id.ol
Imię: Kacper
Wiek: 14 [liczę na wyjątek]
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):

Jestem osobą cierpliwą i spokojną, która zawsze stara się zachować równowagę. Nawet w najbardziej stresujących sytuacjach, gra w gry, zarówno te komputerowe, jak i te planszowe, to dla mnie nie tylko sposób na relaks. Ale także na rozwijanie umiejętności taktycznych i strategicznych, Jednak moją największą pasją jest siatkówka. Uwielbiam uczestniczyć w treningach i meczach. gdzie mogę nie tylko poprawić swoje umiejętności techniczne, ale także cieszyć się współpracą z drużyną i radością z wygrywania.


Coś od siebie: Liczę że dacie mi szanse 

image.png.b35c5a58f124505064a8fbac506a12ad.pngimage.thumb.png.2ec14e49da9215afb7f821ed85b97391.png

Edytowane przez idol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick z serwera:DZIK6
Nick discord:r2x0n_1337
Imię:Fabian
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5):image.thumb.png.3906281902bcb8b243f6c799819407cc.pngimage.thumb.png.3eced208dd27289716956a5bc513fd6a.png
SS z panelu kar: 
Ilość doświadczenia: (SS z F5):
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):witam mam na imie Fabian interesuje sie straza pozarna oraz mechanika pojazdow samochodowych lubie sobie pograc z ziomami w mta jestem mila osoba i otwarta lubie pomagac ludziom oraz lubie sobie pokierowac autem w mta kiedys bylem na innym serwerze w satc i to byla bardzo frakcja dotychczasow
Coś od siebie:pozdro dla zarzadu

Edytowane przez r2x0n_1337
dodanie ss
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Kanciano
Nick discord: kanciano246
Imię:  Eryk
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam, jestem Eryk mam 15 lat w mta gram od 30 listopada 2022, na poczatku myslalem ze ta gra bedzie jak dla mnie nudna lecz sie mylilem, gram w nia do teraz i tylko na serwerze OutMTA, interesuje sie graniem w gierki, motoryzacja itp. Bardzo lubie jezdzic samochodem w przeroznych grach typu forza, nfs i aseto corsa.Dziennie spedzam 3/4h na mta lecz ostatnio troche mniej przez to, ze nie mialem co robic na serwerze ale gdy bede w frakcji to bede bardzo aktywny. Mam duze doswiadczenie w prowadzeniu pojazdami i na pewno bede dobrze wykonywal swoja prace. Do satc chcialem dolaczyc juz dawno lecz sie spoznilem z rekrutacja, poniewaz na serwerze czesto robilem jako uber i bardzo fajnie sie jezdzilo z graczami.
Coś od siebie: Licze na pozytywne rozpatrzenie podania. Z fartem 

image.png.e374123456fdc7fa2e01795b8813d2fc.pngimage.thumb.png.46f350d6668e50342b9e60bfdf2974c1.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Klakson99 
Nick discord: lodyga_.
Imię: Filip
Wiek: 14 (liczę na wyjątek.)
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Filip pochodzę z województwa mazowieckiego. Na codzień gram w gry takie jak MTA i wiele innych, w wolnym czasie lubię też porysować. Interesuje się SUPERMOTO/KTM/MTB chodzę na zajęcia w piłkę nożną mam 3 psy jestem miły i spokojny. Lubię też grać w koszykówkę moje ulubione jedzenie na mieście to kebab, ale lubię pić na codzień wodę. Poza MTA lubię grać w GTA V, bussines tour, minecraft.
Coś od siebie: Liczę na wyjątek pod względem wieku i życzę wszystkim pozytywnych wyników w rekrutacji. Pozdroooo (Za swoje kary przepraszam i obiecuje poprawe)                                                                                                                                                                                                                                                    image.thumb.png.d70d1cc881d5e9aa0984eca020af62cf.png

image.thumb.png.27e3ef312b3728ac471621d74d0ad7e6.png

Edytowane przez lodyga_.
zapomniałem dać ss
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: MaNdZiAk
Nick discord: pizdogrzmociciel
Imię: patryk
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar: ss
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań) siema nazywam sie patryk lubie grac w piłke nozną interesuje sie motoryzacją troche gram w klubie nie daleko wrocławia lubie grac w mta xd interesuje sie tez bronią strzelnice itd i to chyba tyle
Coś od siebie: mam nadzieje ze mnie przyjmiesz grzesiu i pozdrawiam całe satc.

MTA_ San Andreas 22.04.2024 16_24_27.png

MTA_ San Andreas 22.04.2024 16_24_42.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Aleksandro
Nick discord:alek0192
Imię:aleksander
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: 
image.thumb.png.4fdbec56f618da20fb08cee773819886.png
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
image.thumb.png.86e43c728d38258f2b4b11760855719c.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam chciałbym wstąpić w szeregi satc ponieważ to moje marzenie. Zawsze chcialem pomagać graczą i ich podwozić
Coś od siebie:elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:fifilota
Nick discord:fifilota
Imię:Filip
Wiek:13(proszę o wyjątek)
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Mam, na imię Filip interesuję, się motoryzacją. Lubię grać w MTA i różne inne gry. W przyszłości chciałbym być mechanikiem lub budowlańcem. Chciałbym zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie i rozwijać się jako specjalista. Jestem osobą gotową do nauki bycia mechanikiem lub budowlańcem. 

Coś od siebie: Dziękuję za poświęcony czas i rozważenie mojego podania. Będę wdzięczny jak się dostanę.


FILIP

Zrzut ekranu 2024-04-22 171215.png

Zrzut ekranu 2024-04-22 171144.png

Edytowane przez fifilota
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:   kamil23
Nick discord:  kamillachowicz
Imię: kamil
Wiek: 26
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)   https://imgur.com/a/ZagcoSo
SS z panelu kar:   https://imgur.com/a/smwHT3v
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 167
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):      Coś o sobie (minimum 4 rozbudowane zdania):Mam na imię Kamil mam 26 lat i mieszkam w województwie Pomorskim, jestem osobą komunikatywną która chętnie nawiąże relacje z innymi ludżmi. Uwielbiam chodzić na ryby jak i udawać się na spacery ponieważ to mi pomaga zapomnieć o rzeczywistości. Jestem osobą niepełnosprawną przez co mam problemy z niektórymi rzeczami ale zawsze się staram.
Lubię także grać w gry takie jak MTA czy minecraft aby się rozwijać w kontekście RP jak i też pomagają mi w moich problemach które mam.
Coś od siebie (minimum 2 zdania): Będę wdzięczny jeżeli się dostanę i że zobaczymy się wspólnie na duty. Dam z siebie wszystko będę pracował sumienie i staranni

Coś od siebie:

   

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:jakob
Nick discord: .jakob2137
Imię: kuba 
Wiek: 16 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): jestem zwyczajnym chłopakiem interesuje się motoryzacją jest to moja pasja bardzo lubię kierować pojazdami i rozwozić ludzi po różnych miejscach chce wspierać serwer tak jak bardzo tylko moge i mam nadzieje że mnie przyjmiecie mam bardzo duże umiejętności w kierowaniu pojazdami i mam bardzo duże doświadczenie na strefie DM.
Coś od siebie: bardzo chcę się dostać do tej frakcji 

Screenshot 2024-04-22 17-27-08.png

Screenshot 2024-04-22 17-27-04.png

  • Haha 1
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Rzepus_112
Nick discord:Uzbekistanska._.Kosiarka._.Sigma
Imię:Michał
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.7804c371a3d5c567aefbb3949f86470c.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.d3219b948114e6aec8e945edef182565.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam jestem Michał na początku opisze że mam dysortografię więc czasami mogę pisać trochę śmieszne i dziwne błędy. Interesuje się Piłką nożną i informatyką Piłkę nożna pokochałem dzięki mojemu koledze i mojemu bratu i dziękuje im za to. Informatykę zacząłem lubić dzięki mojemu wujkowi i nauczycielowi informatyki umiem naprawić komputery,telefony itp. Byłem już kiedyś w frakcji SATC na małym serwerze NikeRpg i coś nie coś potrafię. Lubię grać w gry typu Mta symulatory albo CS-ska z kolegami i wychodzić na dwór z nimi. Jeśli chodzi o bk oraz cbk to  byłem wtedy młodszy i głupszy i od 9.17.23 nie dostałem żadnej kary cbk bk. Życzę miłego dnia lub nocy. Pozdro
Coś od siebie: Liczę że zostane przyjęty. Pozdrawiam!

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: GuMasTer1233
Nick discord: GuMasTer1233 (gumaster1233)
Imię: Nazywam się Dominik.
Wiek: Mam ukończone 15lat.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak, posiadam sprawny mikrofon.
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5): Screenshot poniżej.
SS z panelu kar: Screenshot poniżej.
Ilość doświadczenia: (SS z F5): Screenshot poniżej.
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Dominik i mam 15 lat. Jestem wielkim fanem koszykówki, zarówno jako zawodnik(Trenuje czasami), jak i kibic. Grając w koszykówkę, uwielbiam poczucie rywalizacji i pracę zespołową, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu na boisku podczas gry w koszykówkę. Poza koszykówką, uwielbiam także grać w gry komputerowe, zwłaszcza takie jak CSGO i GTA. Poza koszykówką i grami komputerowymi lubię spędzać czas ze znajomymi na przykład, wyjścia do galerii bądź chodzenie po opuszczonych miejscach.
Coś od siebie: Uważam, że mógłbym być członkiem tej frakcji, ponieważ mam dużą znajomość mapy i lokalizacji. Dodatkowo, jestem aktywny na serwerze przez wiele godzin.

MTA_ San Andreas 22.04.2024 17_24_49.png

MTA_ San Andreas 22.04.2024 17_25_09.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:kingers
Nick discord:Kingers
Imię:Marcel
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.png.fb2d9e9ce6c75747bc9f1100dc057698.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.395afb478795c3d2bc6b55b4a475f956.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.43e4641beac4ca2dbf10c9b3ffeb62c6.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć, jestem Marcel 15-latkiem jestem miłym graczem lubie odbrywać RP. Lubie pograć w gierki typu MTA kiedy pobrałem mta zakochałem sie w tej grze. BTW mój pierwszy serwer to Outmta. Uwielbiam rozgrywke na tym serwerze chłopaki robicie zajebistą robotę 😄
Coś od siebie: Pozdrawiam Administacje, myśle że wprowadze dobry nastrój w pracy SATC.

Edytowane przez _kingers_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: QubusXD
Nick discord: qubusxdd
Imię: Kuba
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć, jestem Kuba mam 16 lat moje zainteresowania to motoryzacja każdą chwile spędzam na praktyka na mechaniku wolny czas spędzam na granie w MTA (czyli na Outmta) i wychodzenie ze znajomymi.- jak by co pisanie to nie jest moja mocna strona
Coś od siebie: Pozdrawiam każdego kto to czyta i myślę ze wprowadze miłą atmosfere 

imageasd.png

dd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Januszek3K
Nick discord: rolik_5
Imię: Szymon
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Szymon mam 14 lat. Zajmuje się motoryzacją lubię grać w piłkę. Bardzo lubię zajmować się uberować i podróżować. Lubię grać w gry komputerowe jak MTA i farminga i takie tam jeszcze. W szkole lubię  też informatykę Bardzo dużo wiem o tej frakcji. Znam zasady SATC.
Coś od siebie: Mam nadzieje że się dostane , i nie długo się sobaczymy 

image.thumb.png.0f9e39d12d9f6ee5d99453074b033c0c.png

 

image.thumb.png.652387d8b65e3b4ffc36764c52ee33c8.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Franiooo
Nick discord:franioooooooooooo
Imię:Krystian
Wiek:15 (maj)
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5):image.thumb.png.6eb5eabe0eae2164224f154eafba9374.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.2bc6a204068abeb6221794ffe0ed6cde.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5):image.png.943b387802bed680b860efae5e005c58.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imie Krystian mam 15lat rocznikowo zajmuje się spędzaniem dużego czasu na gra komputerowych,lub motoryzajce. Jade bardzo często na zloty motoryzacyjne,mam zwierzę w domu. Lubie grać w koszykówkę.I lubię spędzać dużo czasu z znajomymi na dworze czy w grach komputerowych.
Coś od siebie:Liczę na pozytywne rozpatrzenie.

Edytowane przez franioth
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, s091735 napisał:

Nick z serwera:id0l
Nick discord: id.ol
Imię: Kacper
Wiek: 14 [liczę na wyjątek]
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):

Jestem osobą cierpliwą i spokojną, która zawsze stara się zachować równowagę nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Gra w gry, zarówno te komputerowe, jak i te planszowe, to dla mnie nie tylko sposób na relaks, ale także na rozwijanie umiejętności taktycznych i strategicznych. Jednak moją największą pasją jest siatkówka - uwielbiam uczestniczyć w treningach i meczach, gdzie mogę nie tylko poprawić swoje umiejętności techniczne, ale także cieszyć się współpracą z drużyną i radością z wygrywania.

W życiu staram się także być otwartą osobą, gotową na nowe wyzwania i doświadczenia. Lubię poznawać różne kultury i tradycje, dlatego zawsze z zainteresowaniem słucham historii innych ludzi i staram się uczyć od nich czegoś nowego. Jestem przekonany, że każdy ma coś wartościowego do przekazania, dlatego też cenię sobie głębokie rozmowy i wymianę poglądów.

Choć moje zainteresowania skupiają się głównie wokół sportu i gier, jestem także osobą wszechstronną, która lubi poszerzać swoje horyzonty. Często czytam książki z różnych dziedzin, od fantastyki po naukowe opracowania, co pomaga mi rozwijać się intelektualnie i lepiej zrozumieć świat. W moim życiu staram się znaleźć równowagę między aktywnością fizyczną, intelektualną i emocjonalną, co pozwala mi być szczęśliwym i spełnionym.


Coś od siebie: Liczę że dacie mi szanse

image.png.b35c5a58f124505064a8fbac506a12ad.pngimage.thumb.png.2ec14e49da9215afb7f821ed85b97391.png

Ziomek fajny chat GPT xd inaczej chat openai

@franioth to samo

Edytowane przez clairee_1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: XRI_VRI
Nick discord: XRI_VRI
Imię: Kacper
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć mam na imię Kacper mam 14 lat pochodzę w województwa mazowieckiego interesuję się motoryzacją oraz piłką nożną czasami lubię sobie pożartować ale w granicach normy jestem ogarniętą osobą wyrozumiałą oraz pomocną nie boję sie podejmowac nowych wyzwań jestem otwarty na wiele możyliwaości lubię pomagać oraz z kimś pogadać lubię grać w mta oraz odgrywać RP uwielbiam jeździć na taxi i od dawna czekałem aż wystartuję rekrutacja i się doczekałem więc mam teraz okazję aby napisać podanie i napewno bym tego nie przegapił 
Coś od siebie: Pozdrawiam całą frakcję SATC oraz każdego kto dołączy myślę że widzimy się na wspólnej służbie.

 

 

Zrzut ekranu 2024-04-23 170926.png

Zrzut ekranu 2024-04-23 170854.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: TenSzefo
Nick discord: lukszak
Imię: Olaf
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) ⬇️
SS z panelu kar: ⬇️
Ilość doświadczenia: (SS z F5) ⬇️
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siemka, jestem Olaf mam 15 lat chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się łowieniem ryb oraz motoryzacją. W wolnym czasie lubię pograć sobie w gierki również w mta. Jestem osobą opanowaną która radzi sobie w wielu sytuacjach, osobą która ma dystans do siebie. Myślę ,że więcej wam opowiem o sobie gdy się już poznamy 🙂 
Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Miłego dnia/nocy.

Zrzut ekranu 2024-04-23 175919.png

screen1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick z serwera: Rolnik
Nick discord: sebix_agro_
Imię: Adrian
Wiek: 13
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:image.thumb.png.eb9ceafa1c3ec99662f45b481ecebe5c.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.1f2e6a5edd22afe8c6d9eeb289aef0ba.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Adrian , chodzę to klasy 7 szkoły podstawowej . Interesuje się rolnictwem  , motoryzacja , i  informatyką . Cechuje się dobrą znajomością ortografii  i interpunkcją . Moje mocne strony :  Z góry jestem spokojnym  człowiekiem nie jestem skłonny do stosowania toxic community . to tyle z mojego życiorysu przejdźmy do mta : chcę spróbować dostać sie do SATC ponieważ : bardzo dobrze znam mapę potrafię odnaleźć wszystkie punkty , jestem dobrym  i miłym kierowcą 
Coś od siebie: Mam nadzieje . że dostane swoją szanse , Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: maszwylew
Nick discord: zdzichu_222
Imię: Michał
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) image.thumb.png.6056db0d1a24bf8164d6591e554008a9.png
SS z panelu kar: 

image.thumb.png.38ca3feb012c5b2d204b5963e5e34120.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siemka, mam na imię Michał pochodzę z województwa Świętokrzyskiego. Chodzę do pierwszej klasy średniej na elektromechanika do zawodówki. Interesuje się motoryzacja oraz piłką nożną i łowieniem ryb. Na co dzień jestem osobą spokojną, która panuje nad emocjami jest pomocna i szanuje każdego. Lubię grać w mta oraz w fifę w wolnych chwilach spędzam czas na graniu w piłkę nożną albo spędzam go łowiąc ryby. Jestem osobą ogarniętą, która poradzi sobie w wielu sytuacjach jestem otwarty na nowe znajomości znam bardzo dobrze mapę San Andreas i dojadę w każde miejsce.
Coś od siebie: Pozdrawiam zarząd SATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Duster
Nick discord: billy_babe
Imię: Nikodem
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie): Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 268h
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 30lvl okolo 1450
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem mlodym utalentowanym uczniem.Jestem otwarty na nowe znajomosci oraz poznawania nowych rzeczy.Interesuje sie motoryzacja oraz ciuchami (lubie sie bawic w resell itd) jestem tez kucharzem (chodze do gastro xd). No kompie przebywam gdzies okolo 3-4 godziny dziennie.Ogolnie to jestem osoba spokojna.
Coś od siebie: pop smoke ❤️

obraz_2024-04-25_203042417.png

obraz_2024-04-25_203052879.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: m0nstero

Nick discord: _m0nstero_

Imię:Bartek

Wiek: 14

Czy posiadasz sprawny mikrofon?(Tak/Nie):  tsk

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:

Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć, nazywam się Bartek i mam 14 lat, pochodzę z województwa Małopolskiego i mieszkam w Krakowie. Także w tym mieście chodzę do szkoły a konkretniej do ósmej klasy podstawówki. W wolnym czasie realizuję swoje pasje takie jak: piłka ręczna, nożna czy siłownia. Trzy razy w tygodniu po szkole chodzę także na siłownię, poza tym interesuję się motoryzacją, dlatego zamierzam iść do technikum na kierunek związany z motoryzacją taki jak technik-mechanik. Lubię też sport na świeżym powietrzu, dlatego latem często wychodzę z kolegami na boisko. Zazwyczaj mam sporo czasu na granie na serwerze, po tym jak wrócę ze szkoły/siłowni często siadam do komputera i gram na serwerze, w ostatnim czasie zainteresowała mnie frakcja San Andreas Transport Corporation, chciałbym spróbować swoich sił w tej frakcji i dlatego piszę podanie. Myślę, że nadam się na jednego z członków departamentu ze względu na to, że jestem stanowczy, charyzmatyczny i dobrze znam topografię oraz mechaniki serwera.

Coś od siebie:Liczę ze się dostane do SATC

mta-screen_2024-04-27_13-11-04.png

mta-screen_2024-04-27_13-11-00.png

mta-screen_2024-04-27_13-11-40.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • fenix04. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...