Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] AAlberto prośba o zdjęcie kary, ukarany przez HOFFMAN


banita 28549

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick na serwerze: AAlberto
  • UID: 4783
  • Serial: C691636A86FFB62B5255687599128784
  • Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
  • Powód kary: złamanie regulaminu DM
  • Nick członka administracji nadającego karę: HOFFMANN
  • Data nadania kary: 08.11.2022r
  • Data zakończenia kary: 15.11.2022r
  •  
  • Wyjaśnienie: :Witam, wczoraj podczas strzelaniny na DM z inną organizacją przestępczą ,,Cartel z Medelin" doszło do pewnego incydentu, gdzie po 30 minutach zaciętej wojny między naszymi organizacjami, wpadłem na zły pomysł będąc zmęczonym czyli wszedłem na dach auta i zacząłem strzelać do innych (nikt przy tym nie ucierpiał) po chwili od razu zszedłem bo wypadło mi to z głowy i sobie przypomniałem. Od razu po tym incydencie podjechałem do wyżej wymienionej organizacji i ją przeprosiłem, dodam też, że ta organizacja próbuje zrobić wszystko, żeby mnie wysłać na wakacje.

Coś od siebie: Jest mi bardzo głupio z zaistniałej sytuacji, i zapewniam, że więcej się ona nie powtórzy. Na serwerze gra mi się bardzo przyjemnie i żałuję tego co zrobiłem. Nie będę już odwalać na serwerze z wielu powodów. Mam też rangę Diamond i nie chciałbym jej marnować. Dziękuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Edytowane przez banita 28549
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • banita 28549 zmienił(a) tytuł na [BAN] AAlberto prośba o zdjęcie kary, ukarany przez HOFFMAN
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...