Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Przeprosiny dla KSF - Odwołanie Gloudy


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Gloudy
UID:18117
Nick z Discorda: gloudy_v2
Powód Kary: rozpowszechnianie informacji frakcyjnych po innych discordach //03.04.2024
Data otrzymania kary: 3.04.2024
Dlaczego mamy ją zdjąć?: Jest teraz rekrutacja do frakcji SATC i bardzo chciałbym do niej wrócić pisząc podanie.
Opis sytuacji: Szanowny zarządzie KSF,

Chciałbym złożyć szczere przeprosiny za moje dotychczasowe postępowanie, które było nieodpowiednie i niestosowne w kontekście naszej społeczności. Rozumiem, że moje działania naruszyły zaufanie i zasady, na których opiera się nasza wspólnota.

Pragnę przede wszystkim przeprosić za moje zaangażowanie w rozpowszechnianie informacji frakcyjnych po innych discordach. Moje zachowanie było sprzeczne z zasadami KSF i mogło negatywnie wpłynąć na atmosferę w naszej społeczności. Jestem świadomy, że to, co zrobiłem, mogło podważyć zaufanie innych członków.

Dodatkowo, chciałbym odwołać się od decyzji o moim umieszczeniu na Bl. Rozumiem, że to konsekwencja moich działań, jednak proszę o możliwość ponownego udziału w życiu społeczności KSF. Obiecuję, że w przyszłości będę bardziej ostrożny i szanujący zasady, którymi kieruje się nasza społeczność.

Przepraszam za wszelkie niedogodności, jakie mogłem spowodować moimi wcześniejszymi działaniami. Jestem gotowy podjąć wszelkie konieczne kroki, aby naprawić sytuację i zasłużyć ponownie na zaufanie społeczności KSF.

Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje naganne zachowanie które poprawie otrzymałem za to konsekwencje które zapamiętam.

Edytowane przez gloudy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tytuzx zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...