Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] KrySerek prośbą o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


KrySerek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: KrySerek

UID: 13485

Typ kary: BAN

Powód kary: Działanie na szkodę serwera

Nick członka administracji nadającego karę: @legendarymanv8

Data nadania kary: Chyba 09.02.2024

Data zakończenia kary: Perm

Wyjaśnienie: Witam, jeśli chodzi o nadanie bana z powodem szkody na działanie serwera, myślę że chodzi o skopiowanie jednej kategorii z serwera discord Komisji Spraw Frakcyjnych oraz napisanie "outmta to pseudol". Jest mi bardzo wstyd z tego powodu, załatwiłem sobie dzięki temu BL BMA KSF, lecz bardzo zależy mi na tym serwerze. Zmieniłem się i jeżeli otrzymałbym druga szanse, to taka sytuacja nigdy by się już nie powtórzyła. Szczerze, nie wiem co powiedzieć, co we mnie w tamtym czasie wstąpiło, bardzo przepraszam za te sytuację Legendarnego oraz cała administrację za napisanie o "pseudolu". Teraz gdy wróciła mi chęć do grania na serwerze że względu na nowy sprzęt jest mi szkoda tego co zrobiłem w tamtym czasie. 

Coś od siebie: pozdrawiam serdecznie oraz mam nadzieję, że moja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Miłego dnia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...