Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na panmardua


.koko2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera osoby oskarżającej:jakob
Nick z serwera osoby/osób oskarżonej/oskarżonych (non RP): panmaruda
Data oraz godzina sytuacji: 23.04.2024 20.15
Posiadałeś/aś nick RP?: nie 
Punkt regulaminu który został złamany: nie jestem pewnien ale dal mi bardzo duzy czas za ucieczke
Treść skargi: zostalem zlapany przez marude i mamy spine prywatnie i nie raz mi grozil ze bedzie mnie tyrac i td no i zlapal mnie na 1.30h do jaila za zwykla ucieczke 
Dowody:

Screenshot 2024-04-23 20-20-06.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.koko2137
Witam, Deputy Chief of Police John Euborodo, badge number 03087
Co do kwestii "tyrania" twojej osoby przez Officera - masz jakieś dowody w postaci nagrań/screenów, w którym Officer zastraszał lub przejawiał takie zachowania?

Co do całości skargi, @marudkaa proszę cię o twój punkt widzenia w kwestii zdarzenia.

Edytowane przez azirbozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolega dostał 80 minut zgodnie z taryfikatorem za ucieczke oraz prowokacja mój błąd że zapomniałem wpisać ale wszystko w "papierach" jest wpisane ze ucieczka + prowokacja nie mam wiecej nic do dodania kolega dostał wszystko zgodnie z taryfikatorem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marudkaa napisał:

Witam kolega dostał 80 minut zgodnie z taryfikatorem za ucieczke oraz prowokacja mój błąd że zapomniałem wpisać ale wszystko w "papierach" jest wpisane ze ucieczka + prowokacja nie mam wiecej nic do dodania kolega dostał wszystko zgodnie z taryfikatorem 

pewnie tak ? a pokazac kazdemu jak mi groziles na pv ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli posiadasz takiego screena wyślij tylko że to musiało być podczas gdy byłem w SASD lub SAPD bo jeśli to było gdy mnie nie było bądz po rozwiązaniu SASD gdzie nie byłem w SAPD jeszcze to one nie podziałają ale jeśli posiadasz takie screeny prosze o podesłanie ich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga zakończyła się jedynie na pogróżkach w stronę Officera, nie otrzymałem żadnych dowodów na nękanie twojej osoby przez funkcjonariusza.

Co do samej kwestii wyroku - wg. Traffic & Civil Code ucieczka przed departamentem jest przestępstwem i opisuje ją poniższy paragraf;
[Art. 8 §6 pkt. 5] Ucieczka przed Departamentem - 20 - 100 min

Z paragrafu wynika, że funkcjonariusz może prawomocnie wydać wyrok mieszczący się w powyższych widełkach, do czego funkcjonariusz się zastosował. Na długość wyroku za samo przestępstwo może wpływać wiele czynników takich jak nałożony kod kolorowy, długość pościgu, intencje uciekającego czy chociażby uszkodzenia mienia cudzego lub publicznego. Funkcjonariusz zastosował wyrok zgodnie z obowiązującym taryfikatorem, więc nie można doszukać się żadnych niezgodności z protokołem.

Skarga zostaje odrzucona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...