Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora SpiochuGOD


slasher0462

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Slasher
Nick osoby oskarżonej:  @spiochu
Powód napisania skargi:  Nadużywanie rangi administracji
Godzina zdarzenia: 17:57
Dokładna data zdarzenia: 24.04.2024
Opis sytuacji:  Mieliśmy pościg za SpiochuGOD, gdy wbiegł on na giełdę chciał przeskoczyć siatkę, której nie można przeskoczyć. Po chwili wszedł na adm i przeteleportował się w stronę samochodu tłumacząc się tym iż cofnęło go za barierkę jak ją przeskoczył. Z funkcjonariuszami sprawdzaliśmy czy ową siatkę da się przeskoczyć lecz był to wynik negatywny, siatki nie da się przejść.
Dowody: 

Coś od siebie:  Nie jest to pierwsza akcja tego administratora, SpiochuGOD notorycznie na pościgach robi dziwne skoki, jeździ po radiowozach i się nie poddaje. Rozumiem że nie ma statusu RP ale bez przesady, źle to wpływa na reputację gracza jak i administracji, gdy widzimy moderatora który jest tzw. "Odwalaczem pościgowym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dowodów racja że użyłem rangi, za co przepraszam lecz podjechałeś akurat jak użyłem tak owej rangi lecz ja tam siedziałem już od jakiegoś czasu, u mnie przeskoczyłem przez siatkę i wsiadałem, kierowca co miał mnie przejąć widział mnie jak wiszę na siatce, potem mnie cofnęło. Na początku myślałem że to błąd, to moja wina za co przepraszam i mogę przyjąć kare.

Lecz co do „coś od siebie” napisałeś że jestem „Odwalaczem pościgowym” i że to nie pierwsza akcja ale nie mogę się z tym zgodzić gdyż nie uciekam przed wami często w mdt chyba (bo nie wiem) nie mam za dużo poszukiwań za oczywiście pościgi bo Akcje RP to dostarczanie zabawy.
Jeśli chodzi moją jazdę to był pojazd do jazdy po bezdrożach (sandking) i piszesz teraz o wjeżdżaniu w radiowozy jak przy mnie sam przyznałeś że ciężko nie wpaść ci pod koła jak powiedziałem że jeden z twoich funkcjonariuszy sam we mnie wjechał na przeciw mnie jadąc pod prąd i jaki to był manewr? Taran, masz wysoką rangę i nie możesz dać ostrzeżenia albo minusa, nie wnikam jak to wygląda ale sam to napisałeś że „źle to wpływa na reputację” z strony gracza.
„Dziwne skoki”, co mają oznaczać dziwne skoki? Dziwne skoki to jak bym ci z MC skoczył i w taki sposób bym próbował uciec, a serwer nie zabrania skakania chyba że doherty lub jak masz RP. 
„się nie poddaje” każdy ma prawo nawet w RP mogę się nie poddać oczywiście jak pozwalają na to okoliczności. 

Dlaczego próbujesz pokazać jaki ja jestem nie dobry, takimi marnymi oszczerstwami, ciśniesz mnie że jestem najgorszą kanalią i myślisz że twoi FP są święci jak wszyscy korzystali z mapy i powiem tak jak ty „Nie jest to pierwsza akcja” z waszej strony, czy to na prawym siedzeniu patrzyłem na mapę jak kropeczki jeżdżą za nami czy to na modzie jak sprawdzałem z ciekawości, dlatego proszę jak już piszesz skargę to pisz o prawdziwych powodach a nie stosujesz hiperbole żeby tylko podkręcić jaki to ja zły, przeprosiłem i przepraszam mogę przyjąć karę bo odwaliłem ale chciałem tylko sprostować bo nie chce mi się czytać takich oszczerstw, nie wiem dlaczego ty masz na mnie jakiś fokus i mnie nie nawiedzisz jak z policjantami z którymi mam kontakt (którzy są też z twojego otoczenia) dobrze się dogadujemy i nie ma żadnych zgrzytów, nie rozumiem co ja ci zrobiłem? To jedna akcja przy której się pomyliłem bo myślałem że to Bug i się do tego przyznaje. Rozumiem że pod wpływem emocji pewnie to napisałeś i trochę podkoloryzowałeś, dlatego wybaczam ale proszę nie pisz takich nie prawdziwych rzeczy o mnie.

CWG - SPWG🤠😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...