Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na administratora Yukino


zdzichu_222

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: maszwylew
Nick osoby oskarżonej: Yukino
Powód napisania skargi: Celowy taran jazda pod prąd 
Godzina zdarzenia: 13:30
Dokładna data zdarzenia: 23.04.2024
Opis sytuacji: Jechałem sobie i zostałem staranowany przez administatora mało tego jechał pod prąd nie dostałem żadnej zapłaty za uszkodzony pojazd więc pisze skargę
Dowody: 

 

 

 


Coś od siebie: Licze na nadanie prawka :)

Edytowane przez zdzichu_222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed napisaniem skargi powinieneś poinformować gracza że zostałeś uszkodzony ponieważ gracz mógł nie zauważyć że cię uderzył lub po zawróceniu w to miejsce mógł cię już nie znaleźć a nie miał świadomości jaki masz nick. Gdybyś napisał do gracza z informacją że chcesz zadośćuczynienie za uszkodzenia i by ci odmówił wtedy skarga zostałaby przyjęta. Jednak w takim przypadku jedyne co mogę zrobić to poprosić o wypowiedź oskarżoną osobę a ciebie o przedstawienie kosztów naprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma być taran i odjezdza tu masz przykłady skarg https://outrpg.pl/topic/6853-skarga-na-aha25/

https://outrpg.pl/topic/7046-skarga-na-fifilota/

Ja chce żeby osoba została odpowiednio ukarana po taranie zatrzymałem się więc czemu nie wróciła a jestem przekonany że w tym aucie był wideorejestator i można było zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 klip widać nawet że zostałeś wyminięty a zaś 2 klip wracając pod miejsce zdarzenia nie było cie tam już. a po 3 dlaczego nie napisałeś, z błahostkami itp potrafisz cały dzień do mnie pisać a w tej sytuacji nic .a wideo rejestratora nie mam bo nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe te wyminięcie jeśli zostałem staranowany na pierwszym nagraniu a po drugie na drugim klipie jezdziłem cały czas w kóło po Doherty to jak mnie nie było a po trzecie nie pisałem ponieważ odjechałaś więc pomyślałem że mnie olałaś i pojechałaś dalej więc no dla mnie to wyglądało na celowe i jeśli uważasz że na pierwszym nagraniu jest to wyminięcie to że będę jeździł pod prąd wjeżdżał w ludzi i powiem że to było wyminięcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zdzichu_222 napisał:

Niezłe te wyminięcie jeśli zostałem staranowany na pierwszym nagraniu a po drugie na drugim klipie jezdziłem cały czas w kóło po Doherty to jak mnie nie było a po trzecie nie pisałem ponieważ odjechałaś więc pomyślałem że mnie olałaś i pojechałaś dalej więc no dla mnie to wyglądało na celowe i jeśli uważasz że na pierwszym nagraniu jest to wyminięcie to że będę jeździł pod prąd wjeżdżał w ludzi i powiem że to było wyminięcie 

Celowy taran a przypadkowa stłuczka to 2 różne rzeczy. W przypadku pierwszego filmiku nie widać uderzenia a i wideorejestrator nic nie pokazał także rozmawiamy tylko o drugiej sytuacji. 
W przypadku drugiej sytuacji nie był to celowy taran a zderzenie wywołane przez nadmierną prędkość. W przypadku takiej sytuacji jeśli masz wideorejestrator powinnieneś napisać najpierw do sprawcy i dogadać kwestię uregulowania kosztów naprawy. Więc ponawiam kwestie, napisz ile wyniosły naprawy w przypadku drugiej stłuczki i ta kwota zostanie ci zwrócona przez @.yukiino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zdzichu_222 napisał:

No wiele razy były takie sytuacje ze ktos jechal pod prad i byl taran przez predkosc ale to niczego nie tlumaczy poniewaz ta osoba powinna jezdzic ostroznej wiec czemu jej nie ukaracie?

Kolejny raz powtarzam, celowy taran a przypadkowe uderzenie to dwie różne kwestie. Jeśli nie napisałeś nawet do osoby która cię uderzyła a odjechałeś z miejsca w którym się to stało to nie było dla niej możliwe aby oddać ci pieniądze. Wysyłasz 2 nagrania w którym tylko na drugim z nich jest faktycznie kwestia kolizji. Nie ma tutaj podstaw do ukarania tylko do zwrócenia kosztów naprawy więc jeśli chcesz zwrócenia kosztów naprawy napisz kwotę i zostanie ci ona zwrócona. Jeśli nie to skargę zamykam i uznaję za odrzuconą.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...