Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Jakob


coyote1111

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Coyote
Nick Oskarżonego: jakob
Powód Skargi: Oszustwo podczas sprzedaży auta
Data I Godzina Zdarzenia: 28.04.2024 01:56
Opis całej sytuacji: Pisałem ogłoszenia że kupie sportowe autka, po chwili jakob mi napisał ze ma cheetaha 5.5. Napisał że posiada on ledy i sie dogadalismy z ceną 2kk. Pojechałem na giełdę po czym zakupiłem pojazd. Na początku myślałem ze auto ma wyłączone neony więc pod klawiszem SHIFT zjechałem scrolem na dół i się okazało że pojazd nie posiada neonów. Chciałbym dostać zwrot pieniędzy za ledy. @zac0lbył przy tym.

Coś od siebie: Liczę na szybkie rozpatrzenie w sprawie.
Dowód! (Wymagane!): 
image.png.8356eb5cadbe452f79fce97b1d0e7564.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png.5628864ce8dc9b85e822de179c556880.png

image.png

Edytowane przez coyote1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, .koko2137 napisał:

no spoko moge oddac mu 30k za ledy max z tego powodu ze spada ich wartosc po zamontowaniu i tak jest to moj blad wiec moge mu oddac jak mowilem 30k a wiecej nie dam + do tego nie wiem kto tak naprawde placze o ledy do pojazdu XD ? 

i zacol powiedzial ze nic nie zrobi z tym skarga forum wiec go w to nie mieszaj XDDDDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, .koko2137 napisał:

no spoko moge oddac mu 30k za ledy max z tego powodu ze spada ich wartosc po zamontowaniu i tak jest to moj blad wiec moge mu oddac jak mowilem 30k a wiecej nie dam + do tego nie wiem kto tak naprawde placze o ledy do pojazdu XD ? 

to oddaj i tyle ale nie 30k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.koko2137 Ceny neonów wachają się między 40/60k. Rekompensata w wysokości 30k nie jest wystarczająca by pokryć koszty najtańszych neonów. Z podesłanych dowodów wynika że byś nie oddał kasy jeśli by skargi nie napisał co oznacza dużą zuchwałość. Rekompensatę wyznaczam w wysokości 60k czyli musisz przesłać jeszcze 30k w ciągu 24h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...