Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Stracenie możliwości na prowadzenie pojazdami] AAlberto prośba o zdięcie kary , przez Stasiuu


banita 28549

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: AAlberto
UID: 4783
Serial: C691636A86FFB62B5255687599128784
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) ZPJ
Powód kary:  Taran 
Nick członka administracji nadającego karę: Stasiuu
Data nadania kary: 10.11.2022
Data zakończenia kary: 13.11.2022
Wyjaśnienie: Witam wyglądało to tak zaczęło się od tego że wszedłem na serwer po czym pobiegłem do przecho po lambo ,mój komputer nie słynie z jakiegoś najbogatszego  tak naprawdę to dałem za niego 400 mam na doherty po 20fps nie moja wina że czasem w coś uderzę lub nagle dostane laga i jest koniec ale mniejsza naprawiam lambo i chłop mi jakiś zajechał drogę nie wiem może miał z 9lat taki Maciuś  bez mutacji i się pruje cos do mnie to mowie odjedz nie odjechał to użyłem brzydkich a zarazem nie cenzuralnych słów wobec  gracza żeby odjechał cytuje *wypier**** bo chciałem odjechać po czym dostałem mute i już byłem bardzo nerwowy udałem się na giełdę zobaczyć jakie są autka i wróciłem na mechanika po czym ten sam dzieciak , miał jakiś problem do mnie nie wiem czemu coś tam mówił ale nie zwracałem uwagi zbytnio bo starałem się unikać takich sytuacji uderzył mnie autem  i mi rozwalił moje lambo spędzam i tak na mechaniku większość czasu ponieważ jest ciężko takim lambem w nic nie uderzyć przy 20fps czasem 15 nie zapanowałem nad emocjami  i go mocno puknąłem 
Coś od siebie: bardzo żałuje i obiecuje się poprawić  liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku bez tego prawka nie da się grać i wiem że nie usprawiedliwia mnie to że mam słaby komputer czy czasem nie panuje nad nerwami to wszystko z mojej strony pozdrawiam i przepraszam cię Stasiuu

Edytowane przez banita 28549
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...