Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga Na Krzaku


ziomek7722

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:Minsy 
Nick osoby oskarżonej:Krzaku 
Powód napisania skargi: Kupiłem auto od gracza Krzaku napisał on że auto jest FT ale nie bylo
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>
Dokładna data zdarzenia: 23:07 11.10.2022
Opis sytuacji: Otóż Pisałem na Ogłoszeniach Że Kupie Uranusa. Napisał Do Mnie Krzaku Że Ma Na Sprzedaż Uranusa 4.0 FT {(PM) krzaku 63 → Minsy 60: nw full tune, full wizu, nitro i inne chujstwa to proponuj bo sie nie znam}} Zaproponowałem Cene 650k Po Negocjacjach Skończyło Się Na 690k. Wystawił Auto Za 690k Z Rzekomym FT Po Kupnie Auta Okazało Się Że Nie Ma Ono ABS/ASR Po Napisaniu Do Niego Żeby Oddał Mi Za ABS/ASR Odpisał Mi Że Nic Mi Nie Odda I Że Na Stracji Diagnostycznej Było Wszystko. 

Dowody: 

[23:07 11.10] | Minsy Zakupił pojazd na giełdzie o ID 5627 od gracza krzaku za kwotę 690000.00 PLN.

[2022-11-11 22:58:21] [Output] : (PM) krzaku 63 → Minsy 60: nw full tune, full wizu, nitro i inne chujstwa to proponuj bo sie nie znam

(PM) Minsy 60 → krzaku 4: nie ma abs/asr
[4] krzaku → [60] Minsy: sprawdzalem tuna osiagow i bylo all

(PM) Minsy 60 → krzaku 4: ogólnie to albo zwracasz równowartości ulepszen bo pislaes ze ft albo skarga leci
(PM) krzaku 4 → Minsy 60: co mam ci zwracac xD?
[4] Nieznajomy #004 → [60] Minsy: to wystaw auto za 690k i szukaj innego lol xd


Coś od siebie:Mam Nadzieje Że Odzyskam Pieniądze Bo Zostałem Oszukany.

  • Co? 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, krzaku91 napisał:

[4] krzaku → [60] Minsy: sprawdzalem tuna osiagow i bylo all

najwyrazniej bug i jakos tak wyszlo 😉

 

 

Nic nie jest zbugowane, tak się zwykle dzieje gdy nie doczyta się opisu pojazdu do końca w diagnostyce. Jedynym rozwiązaniem tej skargi jest albo zwrócenie kosztów ABS oraz ASR. Ewentualnie oddanie auta jak i pieniędzy za auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...