Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na frakcje ERS


Pan Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

W tym poście chciałbym poruszyć dość ważny temat frakcji jaką jest ERS , dotyczący ich pracy , oraz także pracy administracji . Wchodząc często na serwer , udaje się do przechowywalni pojazdów i ciągle zastaje tam jakies porzucone pojazdy które blokują przejazd , albo wjazd ...  . Tyczy się to nie tylko przechowywalni jak i nie raz różnych ulic San Andreas . W większym stopniu jest to uciążliwe dla graczy OutRPG , bo ile można przestawiac te auta żeby wydostać się z przechowywalni bez uszkodzenia go . Chciałbym tutaj nadmienić również pracowników ERS , spotkałem jednego z nich i słysząc jego głos wydaje mi się że miał maksymalnie 13 lat ... , ale do rzeczy stałem sobie na chodniku po czym podjeżdża właśnie ten młody pracownik , wysiada on z auta próbująć założyć mi blokade na koło , ja odjechałem i zapytałem się grzecznie "Możesz mi powiedzieć co ty robisz?" , on stwierdził że nie moge tak stać , oczywiście się z nim zgadzam ale wydaje mi się że nie może mi zholować pojazdu kiedy w nim przebywam . 

Teraz Druga sytuacja nawiązująca do administracji . Udając się pod przechowalnie zobaczyłem te auta , stwierdziłem że napisze reporta było około 130 graczy w tym 2 adminów (troche mało , w tym właściciel , i administrator) , czekałem 5 minut na przyjęcie reporta , ale stwierdziłem że nic z tego nie dziwiłem się bo mieli na pewno ważniejsze sprawy na głowie . Wziąłem auto i odjechałem 10 minut potem tepa sie do mnie support , albo moderator już nie pamietam , mniejsza w to i ja sie pytam "co tam?" on odpowiada ze pisalem reporta , ja mówielem ze 10 minut temu i w reporcie było wyraznie napisane "Moglibyscie ogarnac przecho Ocean Flats?" , najwidoczniej niektórzy z administracji chyba podstawówki nie skończyli skoro czytać nie umieją .

Prosiłbym administracje , oraz lidera frakcji ERS o zrobienie z tym porządku bo robi się to na wyższą skalę uciążliwe , z góry dziękuję! .
 

Z poważaniem , Brazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...