Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderator "stasiuu"


Skylee

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Skylee
Nick osoby oskarżonej:  stasiuu
Powód napisania skargi:  naduzycie uprawnien
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 19:10+-
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 14.11.2022
Opis sytuacji:  Moderator po słowie "Spierdalaj" odrazu władował mi mute za "BK w strone administracji" na 6 godzin XD
Dowody: image.png
Coś od siebie:  Jeśli "Spierdalaj" to jest BK warte mute na 6 godzin gdy ludzie wyzywajacy sie na pelnej cisnacy po swoich rodzinach zyczacy smierci i inne takie pierdoły dostaja ostrzezenia to pozdrawiam XD jesli taki moderator jest bezkarny i leci sobie mutuje jak mu sie podoba i gdy ktos mu powie cokolwiek co mu sie nie spodoba to ładuje sobie kare taką jaką mu sie podoba to niezła zabawa jest, nie mam niczego nagranego, na czacie nie pisałem nic, cała sytuacja wyglądała tak, że napisaliśmy reporta dla beki czy ktoś może autko naprawić bo jechaliśmy na dyniobranie i po skoku z MC silnik padł, po czym przyszedł stasiuu, powiedzieliśmy mu z moim ziomkiem, że są moderatorzy i admini którzy normalnie od czasu do czasu naprawiają auta albo dolewają paliwa jeśli nie ma odpowiednich służb online, spytał sie "ta? ciekawe kto", odpowiedziałem mu "Spierdalaj, nie jesteśmy 60-tkami" po czym dostałem mute na 6 godzin, powód na ss wyżej, licze na zrobienie coś z tym osobnikiem, bo uważam że to nie jest całkowicie fair w stosunku do innych graczy jeśli on sobie może bezkarnie nakładać kary jakie sobie wymarzy. XD
Edit: Nie stwierdziłem, że to nie brak kultury, ale to nie jest cos za co sie daje mute na 6h na serwerze RP to po pierwsze, bo ludzie bardzo często mówią gorsze rzeczy i dopiero dostają bk, jeszcze nie spotkałem się na na żadnym RP z karami za samo "spierdalaj" albo inne wersje tego słowa czy to po polsku czy angielsku w stronę kogokolwiek, kara nie była ani odpowiednio dobrana ani uzasadniona, możesz sie wypierać ile chcesz ale dałeś mute bo ci sie nie spodobało to powiedziane w twoją stronę, to nie jest BK w stosunku do administracji tylko BK w stosunku do Ciebie, bo Cie to zabolało z jakiegoś powodu, innego uzasadnienia mute na 1/4 dnia za samo "spierdalaj" nie widze xd

Edit2: [2] Wszelkie przejawy toksyczności wobec innych graczy będą karane.
[9] Obowiązuje całkowity zakaz nadmiernego posługiwania się wulgaryzmami na czatach.
[19] Obrażanie członków ekipy jest zakazane. Niezależnie od rangi danej osoby karane jest banicją.
[21] Zakazuje się obrażania, puszczania utworów oraz używania voicechat'u w innych celach niż rozmowa.
nawiasem mówiąc tylko takie punkty znalazłem w regulaminie serwera, potrafisz mi wytknąć który z tych punktów złamałem, albo wskazać inny punkt ? Bo jakoś ciężko mi podpiąć jeden wulgaryzm który nie był wyzwiskiem ani slurem pod którykolwiek 

Edytowane przez Skylee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dawanie kary jakie sobie wymyśle, tylko takie kary rozdajemy za BK i dopasowujemy je do zachowania gracza. Druga sprawa jest taka, że poinformowałem Cię o tym, żebyś wezwał ERS jeśli chcesz naprawić auto albo brakuje Ci paliwa i wtedy było 2/3 pracowników na służbie. Ostatnia sprawa, jeśli uważasz, że słowo "spierdalaj" nie jest brakiem kultury to nie mamy o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...