Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Reniczek ukarany przez LegendaryManV8


reniczek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Reniczek
UID: 1704
Serial: D2E49C08344FBF3D90528C8344B9E0B2
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: BW po BW//Dowód Podesłany//stasiuu
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 16.11.2022
Data zakończenia kary: 23.11.2022
Wyjaśnienie: Chciałbym odnieść się jak i apelować od kary. Gracz o nicku Maciek, wyzywał mnie przy moich członkach organizacji że jeśli go nie zreanimuje to cytuje "Chuj ci na łeb zdechniesz", "ty kurwo jebano", "Mam nadzieję że ci Matka zdechnie". Uważam że to były za mocne słowa na to żebym sobie tak o odpuścił, lecz koledzy z organizacji powiedzieli że nie ma sensu nic robić z tym, więc pojechaliśmy od niego, po czym my zatankowalismy auto na DM gdzie BW juz sie skonczylo Mackowi. Nawet liczylismy okolo ile BW bedzie mial, więc pomyslalem ze go drugi raz zabije za te słowa które powiedział, jeszcze przy członkach organizacji. Niestety nie mam dowodu na to, jedynie osoby z org. Ponieważ moj komputer nie bylby wstanie uzywac programu do nagrywania. Maciek był po BW ok 3 minuty więc chce się apelować od tej kary co na mnie poszła. 
Coś od siebie: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem takich rzeczy jak "ty kurwo jebano" "Mam nadzieję że ci Matka zdechnie". I mam takie pytanie po co kłamiesz nie mam tego nagranego jak od razu wstałem po bw ale było widać na nagraniu ze miałem 0hp a ty mnie zabiłeś od razu i ostrzegałem cię ze masz mnie podnieść to jeszcze się ze mnie śmieliście z kolegami.

 

Edytowane przez Stachgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...