Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora Stasiuu


reniczek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Reniczek
Nick osoby oskarżonej: Stasiuu
Powód napisania skargi: Stasiuu jako moderator i ogólnie administracja serwera, nie czytała regulaminu serwera ponieważ zbanowal mnie za wbijanie BW po BW, ale to nie prawda bo sam mi wysłał logi ze zabiłem gościa po 5 minutach, a wspomnę co jest napisane w regulaminie DM.

 

§6. Zakazuje się wbijania BW po BW (cooldown 60 sekund).
§7. Zakazuje się strzelania po wstaniu z bw (cooldown 60 sekund).


Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> pomiędzy 20 a 20:30
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 16.11.2022
Opis sytuacji: Otrzymałem bana który nie powinien mieć miejsca, ponieważ pilnuje regulaminu DM i wiem jak on działa. Maciek wczoraj puścił filmik Stasiuu jak go zabiłem, to jest dowod na to ze od razu go po BW zabiłem? Wczoraj wysłał mi Stasiuu Logi w minutach, a przypominam ze zreanimowalismy wcześniej Maćka wiec nie był po BW. Oraz nawet jeśli była by taka sytuacja to ja go zabiłem drugi, wiec miałem prawo nie wiedzieć ze był po BW. 
Dowody: Screenshot 
Coś od siebie: Mam nadzieje ze Moderator zostanie porządnie ukarany za brak wiedzy na temat regulaminu.

004C0AC0-333C-4002-BDFF-D5DD0E07B7B6.png

Edytowane przez Reniczek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czas, który gość leżał, czyli 5 minut i został od razu po tym zastrzelony. A teraz Ci coś pokaże, w jaki sposób kłamiesz i podajesz wszędzie inną wersje.

1. wersja
 image.png.a5c924f1a7ba6000d61706e65f52e37e.png Piszesz, że liczyłeś podczas apelacji.

2. wersja
image.png.5d674ef788c3e158ee36747bb67a9e39.png Na czacie piszesz o tym, że nie wiedziałeś o jego bw, a następnie w drugim zdaniu, że ktoś inny go reanimował

3. wersja 
image.png.c376528fb0b2f7ce0ccfc603977f18ff.png Kolejna wersja, że wy go zreanimowaliście.

Podsumowując:

Ja bardzo dobrze znam regulamin, za to ty jak widzimy na powyższych ss, kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz. Nie mam nic więcej do dodania bo sam się wkopałeś. W apelacji napisałeś co innego, na czacie rozmawiająć z LegendaryManV8 napisałeś co innego, a w skardze teraz napisałeś co innego, 3 różne wersje.

Edytowane przez stasiuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?! Po pierwsze wyzywasz mnie od farmazony na dc. Po drugie gdzie tam są 3 inne wersje? Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumiem to proszę cię, ale nie komentuj lepiej. Po trzecie, Tupak czyli osoba która go najpierw zabiła jest w mojej organizacji, nie gadaliśmy przez żaden komunikator oraz nic nam nie mówił o tym ze go zabił. Pare minut po jego śmierci wbiliśmy na dc gadać, wtedy dostaliśmy cynk ze jakaś fura jeździ po DM, to była fura Maćka. Combi jakieś, nie pamietam dokładnie jakie. Wiec ja wysiadłem i go od razu zabiłem po czym on zaczął wyzywać mnie tak jak wspomniałem od jakich slow. Wiec pojechaliśmy dalej po czym okazało się Maciek biegnie w moja stronę z bronią? Wiec miałem stać jak debil i w niego nie strzelać? Poza tym wtedy nie byl po BW od razu, a ze wbija na DM bez Apteczki i lata z 0% hp i podsyła wam filmik. To, to nie jest moja wina ze gość was w konia zrobił, a ja tylko na tym ucierpiałem, jak i Stasiuu który dostał tylko filmik bez praktycznie dowodu, otrzymałem od razu bana. A teraz tylko próbujesz wywinąć się z kary ze jednak znasz regulamin, no brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...