Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apleacja


th3stary

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Th3Stary
UID: 4101
Serial: 
image.png.9150d8a5a41badcd034fff61c283f6e2.png
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) ZPJ
Powód kary: image.png.c17550c7e7390c5285e5126a8f754646.png
Nick członka administracji nadającego karę: @Vaste
Data nadania kary: image.png.5f836359b198ab52d4b93d19b3568611.png
Data zakończeniaimage.png.457606a0fd43eb0da21ccc86acf4dfbd.png
Wyjaśnienie: Więc to było tak że Nie było miejsca na parkingu. A nie które auto był  bez ręcznego to postanowiłem te auta które nie miałty ręcznego wrzucic do wody i by były w przecho  i nie wiem czemu dostałem prawko ? @Vaste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza zmień tytuł Apelacji na poprawny!
Sprawa druga Prawo jazdy otrzymałeś za nadmierne odwalanie z graczem domino, specowałem cie ponad 15 - 20 minut,
w tym nagrywałem twoje piękne odwalanie [ NIE PIERWSZY RAZ ] 

 

Cytat

 Więc to było tak że Nie było miejsca na parkingu. A nie które auto był  bez ręcznego to postanowiłem
te auta które nie miałty ręcznego wrzucic do wody i by były w przecho  i nie wiem czemu dostałem prawko ?

POJAZDY STAŁY POPRAWNIE NA PARKINGU ALE TY MUSIAŁEŚ SIE ZANUDZIC I WPYCHAC JE DO WODY?
Sam przyznałeś się do tego co robiłeś, były na ciebie od paru dni wiecej raportów niż na innych graczy,
ze odwalasz ze taranujesz!! Sam wiesz co zrobiłeś więc

Powinienes dostać prawko na minimum pare dni, za te wszystkie odwalania traktorem, pojazdami typu FBI Rancher
oraz pchanie pojazdów i spychanie do wody + nie wspomne o wypychaniu pojazdów z giełdy samochodowej w San Fierro.
Tam również cie obserwowałem i dziwnym trafem zawsze jak tam byłeś z kolegą to auta dziwnym trafem byly bez ręcznego  porozwalane po całej giełdzie 

Czekam na twoją wypowiedź + aż załaduje mi się film, który podesle Ci tutaj dla przypomnienia coś sobie odwalał.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze a więc tak! Chciałem ci dać szanse zebyś się przyznał i chociaż przeprosił, więc jak nawet Tego nie potrafisz to trzymaj Filmik! I gdybyś miał chociaż troche honoru to byś potrafił sie przyznac i przeprosić, wtedy moze bym zdanie zmienił, ale ze tego nie potrafisz to APELACJE NIESTETY ODRZUCAM
( Oglądnij sobie i przemyśl swoje zachowanie przed następnym odwalaniem )
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • devvy_1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...