Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ban za przyzkadzanie w szkoleniu


j33z

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: j33z
UID: NWM
Serial:BF0995139C54848BA111F3FBB8F5554
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)BAN
Powód kary: Utrudnianie w szkoleniu SAPD
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 20.11.2022 20:39
Data zakończenia kary: 23.11.2022 20:39
Wyjaśnienie: Jechałem przypadkowo lewym pasem (pod prąd) i sie wrombałem w sapd i potem nawróciłem ale ze miałem auta z niterem i jak wystartowało to cieżko było skręcać ponieważ sie zablokowało
Coś od siebie: Głupio mi z mojej winy i przyznaję sie do błedu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytłumaczysz to że na duty SATC przyszedłeś na komendę SAPD do tego przyjechałeś prywatnym pojazdem, a następnie zacząłeś wchodzić na komendę z boomboxem i przeszkadzać nam a następnie jechałeś wpieprzyles się we mnie jak jechałem busem potem 2 raz a następnie 3 raz?

  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśniłem z xeriosem była to głupawa ale jedna osoba zaproponowała i się tak stało i ja nie chalem pojazdy prywatnym jak ty to powiedziałeś. Pozatym jadąc jechałem z nitrem a jak się ma nitro i mały skręt to ledwo wyrobić a mi się zbudowało wiesz ze to nie było spycjalnie jak udeżyłem to powiedziałem "sory,przepraszam" po zatym że wiechalem w was to powinnem prawko dostać a nie bana No bez przesady a jak się kolega zapytał czemu mnie zbanowales to powiedziałeś "Bo mi się tak chciało" dlatego się wciebie waliłem.bo jak byś się przejechał tmy autem to nim nie da się wystartować i ciężko opanować go ale jak powiedziałem sory to nie usłyszałeś tego pozatyk pojechałem dalej żeby wam nie przyszkadzać

Edytowane przez j33z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...