Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick podczas statusu RP


_mlodyadi_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:MLODYADI

UID: 24

Wiek RP: 20

Wykształcenie: Handlarz 

Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Josef Bravo to młody Afroamerykanin, ma swój styl a jego ręce oblegają tatuaże wskazujące na odsiadkę. Nosi kręcone czarne włosy, a jeans'y luźne i lekko spuszczone. Dumny reprezentant swoich barw.

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Josef Bravo to twardy dzieciak z zasadami, które wpojono mu za dzieciństwa. Na osiedlu zapoznał się z ulicą i dość szybko się z nią zaprzyjaźnił. Chłopak już w szkole opychał swoje pierwsze dragi, i zaczął obracać sporą gotówką jak na jego wiek. Wspomagał finansowo przede wszystkim swoją matkę, którą dzielił z dwoma braćmi, i wiele jej zawdzięcza. Policja zbierała od roku na Josefa dowody, a gdy chłopak został pełnoletni organy ściągania zastawili się na chłopaka i złapali go w momencie gdy pozbywał się ostatnich działek crack'u. Po roku za dobre sprawowanie wyszedł z więzienia, teraz toczy swoje życie na jednym z osiedli w LS i stara się nie wpaść po raz drugi.

Jaka jest twoja definicja RP: Dobra zabawa

Nick RP (imie i nazwisko postaci): Josef Bravo

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...