Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

poziom wedelka na sapdach


vadx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  xylise
UID: 6922
Serial: 2CBDA8BF0CAA2FD8EE649D5943DC4261
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) mute i prawko
Powód kary:  wyzywanie na bk napisalem do niego "kurwa five headzie ' / i prawko ZA RELOG PODCZAS POSCIG                                                                                                                                                                                                                        Nick członka administracji nadającego karę:  wedel
Data nadania kary:  wtorek 21 listopada 2022r godzina 22:5
Data zakończenia kary:  mute mam na 5h / prawko 1d 
Wyjaśnienie:  Witam dzien dobry stala sie taka sytuacja ze administrator wedelek mnie scigal uciekalem mu poddalem sie przez to ze sie wywrocilem jesterem przy scianie w sf wysiadalem z auta bo do mnie celowal  i magicznym trafem okazalem sie po drugiej stronie budynku tymczasem wedel piszac mi na pm i pokazujac swoj wielki poziom napisal mi ze za relog mam prawko nie dajac mi sie wyjasnic totalnie napisalem do niego kurwa five headzie wlepil mi mute nie wiem co mam o tym myslec na swoja obrone mam ssa z tego czasu kiedy mu wyslalem wiadomosc ze sie poddaje jak mi sie jester wywrocil tam bylo id 77 a kazdy wie ze jak sie zalogujesz masz nowie id mam ssa na ktorym mam id z teraz i id z tej wiad prosze bardzo spacer.png
Coś od siebie:  nie wiem co amm o tym myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .miseee zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...