Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja


Niuniu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: NiuniuKOX UID: Nie pamiętam, a nie mam jak sprawdzic. Serial: 9EBE57DD590C07F3776AF4D6C90885B3 Typ kary: Ban. Powód kary: Omijanie bana. Nick członka administracji nadającego karę: xerio Data nadania kary: 21:30:10 17.10.2022r Data zakończenia kary: 21:30:10 12.07.2025r Wyjaśnienie: Sytuacja wyglądała tak, wszedłem na MTA po to żeby sprawdzić czy nadal mam bana ponieważ dostałem wcześniej za odwalanie. Kliknąłem na serwer i zaczął mi się ładować bez żanych problemów, poprostu wbiło na serwer. Pomyślałem wtedy, że ban sie zakończył i mogę spokojnie grać, lecz nagle po chwili zostałem zbanowany z powodu (omijanie bana). Nie zmieniałem żadnej płyty głównej ani nic w tym stylu. Najprawdopodobniej wystąpił jakiś błąd. Proszę o usunięcie kary, ponieważ nie zrobiłem nic wbrew regulaminowi. Coś od siebie: Mam nadzieje, że apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie i kara zostanie zdjęta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • devvy_1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...