Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP.


wedelek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Wedelek
UID: 316
Wiek RP: 33
Wykształcenie: Zawodowe
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jack Daniels urodzony w San Fierro wiódł skromne życie jako mechanik, był jednym z lepszych mechaników lecz zarobki z tego znikome, szukając nowej lepszej płatnej pracy znalazł ogłoszenie o akademii SAPD, pomyślał że tam bedą dobre zarobki więc napisał tam CV, po tygodniu dostał odpowiedź że dostał sie do akademii był bardzo zadowolony co też poszedł opić, gdy przyją sobie do głowy że bedzie zarabiał tam dużo kupił sobie najdroższą wódke oraz whiski i jakieś tam papierosy, przez co spłukal sie i nie zostało mu pieniędzy jak jakąś popite więc pił bez co poskutkowało tym że na spotkaniu akademii był nie trzeźwy.

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Pochodzi z San fierro mieszkał na ulicy Garcia gdzie mieszkało większość osób zamożnych tylko on jedyny tam był osobą której pieniędzy ledwo starczało do wypłaty, pracował w warsztacie na ulicy doherty gdzie był tam jednym z lepszych, ale niestety mało płaci przez co zaczął szukać nowej pracy.
Jaka jest twoja definicja RP: dobra zabawa 
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jack Daniels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...