Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

stasiuu - Apelacja o nick podczas RP


chomykko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: stasiuu
UID: 2607
Wiek RP: 21
Wykształcenie: Zawodowe

Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Neal Walker urodzony w San Fierro. Matka była sprzątaczka w pobliskiej szkole. Gdy miał 19 lat jego ojciec policjant zginął na służbie podczas strzelaniny z gangiem. Bardzo przeżył śmierć rodzica i postanowił, że gdy tylko zostanie pełnoletni, wkroczy w szeregi policji i pomści swojego ojca. Pewnego dnia usłyszał w radiu informację o zbliżających się naborach do akademii SAPD. Postanowił się zgłosić jeszcze tego samego dnia i zaczął wdrażać w życie swój plan zemsty na zabójcach swojego ojca.

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Pochodzi z San Fierro, mieszka w dzielnicy Santa Flora, gdzie się wychowywał i wiódł spokojne dzieciństwo. Jego ojciec często zabierał go na komendę i pokazywał jak pracuje. Nieraz uświadamiał mu, że przez swoją niebezpieczną pracę, kiedyś może nie wrócić do domu i wtedy będzie musiał dorosnąć szybciej, niż inni. Będąc wtedy małym chłopcem, nie wiedział jaki los czeka jego ojca.

Jaka jest twoja definicja RP: Dobra zabawa.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Syed Wice

Edytowane przez stasiuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...