Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SteveWolfe - apelacja o nick RP


stevewolfemarlborog

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SteveWolfe
UID:  4975
Wiek RP:  40
Wykształcenie: Wyższe (studia w San Fierro kierunek kryminalistyka)
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Marlboro jest osobą, z którą nie warto zadzierać, bardzo twardy i wredny charakter. Nie ufa ludziom, dopiero po dłuższym czasie jego zaufanie wzrasta.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Marlboro pochodzi z biednej rodziny, ojciec pił, matka biła Rustyego, przez to wyrósł na szowinistę i stracił zaufanie do wszystkich. W wieku 16 lat uciekł z domu, tułał się po wielu miastach. Po roku żebrania, walczenia o kawałek chleba został zaciągnięty do wojska, tam poznał pewnego generała, który zauważył w Marlborze bardzo dobrego żołnierza. Marlboro był nieufny w stosunku do generała, ale po 5 latach w wojsku generał opłacił jego studia. Marlboro wybrał kierunek - kryminalistyka. Po 15 latach w Policji w Los Angeles, postanowił wrócić do San Fierro, gdzie zaczyna na nowo karierę w Policji. Jest miłośnikiem samochodów z lat 80 i 90, najbardziej kocha Włoską i Japońską motoryzację.
Jaka jest twoja definicja RP: Odgrywanie postaci, którą sami kreujemy, możemy kreować kogoś kim chcielibyśmy być. 
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Marlboro Galloway

Edytowane przez SteveWolfe
Zmiana imienia, tamto nie podobało się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...